Naga Markets

Donald Trump twierdzi, że kryptowaluty to “bardzo niebezpieczna rzecz”. Były prezydent Stanów Zjednoczonych nigdy nie był fanem kryptowalut. Tym razem posunął się on jednak o krok dalej i ostrzegł przed “eksplozją jakiej nigdy nie widzieliśmy”, która nastąpi pewnego dnia. W jego ocenie walutą powinien być bowiem dolar.

kryptowaluty są bardzo niebezpieczne

Donald Trump po raz kolejny negatywnie wypowiedział się na temat kryptowalut. Do tej pory z jego ust usłyszeć mogliśmy m.in., że kryptowaluty są “katastrofą, która czeka, aby się wydarzyć”, czy też “oszustwem, które wymaga ciężkiej regulacji.”Tym razem, były prezydent Stanów Zjednoczonych wskazał z kolei, że [kryptowaluty] rozlewają się coraz bardziej i bardziej, a nikt nic z tym nie robi. W rozmowie z Marią Bartiromo z Fox Business ostrzegł on nawet przed masową “eksplozją”, stwierdzając, że “kryptowaluty są bardzo niebezpieczne.”

– Cóż, nigdy go nie kochałem, ponieważ lubię mieć dolara – przyznał Trump zapytany o bitcoina.

– Myślę, że walutą powinien być dolar, więc nigdy nie byłem wielkim fanem [kryptowalut]. Ale to rozlewa się coraz bardziej i bardziej, a nikt nic z tym nie robi – dodał wskazując, iż pewnego dnia nastąpi “eksplozja jakiej nigdy nie widzieliśmy”.

Interior capital

Ona sobie poradzi 

Trump został również zapytany o przedsięwzięcie byłej pierwszej damy związane z NFT. Melania Trump ogłosiła bowiem w zeszłym tygodniu, że sprzedaje NFT, zatytułowany “Melania’s Vision”, na swojej nowo uruchomionej platformie NFT, która planuje regularne wydawanie NFT.

– Jestem dumna, że mogę ogłosić moje nowe przedsięwzięcie NFT, które ucieleśnia moją pasję do sztuki i będzie wspierać moje ciągłe zaangażowanie na rzecz dzieci poprzez moją inicjatywę Be Best – powiedziała w oświadczeniu.

Komentując plany swojej żony związane z NFT, Trump powiedział, że “Ona sobie świetnie poradzi … Ona ma wielką wyobraźnię. A ludzie kochają naszą byłą pierwszą damę, mogę ci to powiedzieć. Oni naprawdę to robią, kochają ją.”

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: echo investment kurs akcji | livechat cena akcji | wirtualna polska akcje | kurs franka wykres | stalprodukt kurs | kurs akcji wirtualna polska | dom development akcje prognozy | cdr gpw |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułFunt (GBP/USD) rośnie mimo danych. Czesi zmagają się z rosnącą inflacją
Następny artykułKurs GBP/USD opiera się spadkom. Funt umacniania się względem głównych walut
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here