Naga MarketsTrue Games z Rodziny Movie Games zapowiada Dirty CopTrue Games, zmierzający na NewConnect producent gier o szeroko pojętej tematyce ulicznej, wchodzący w skład Grupy Movie Games, zapowiada Dirty Cop. Gracz wcieli się w młodego policjanta, który będzie na każdym kroku poddawany pokusie zboczenia z drogi prawa. Jest to druga zapowiedziana gra spod szyldu True Games. Spółka jest obecnie w trakcie procesu połączenia ze spółką K&K Herbal, w wyniku którego zadebiutuje na rynku NewConnect.

True Games liczy na sukces swojej gry

Jako policjant gracz otrzyma swój rewir i dzienne rozkazy. Do głównych zadań, przynajmniej na początku, będzie należało wystawianie mandatów za złe parkowanie, kontrola szybkości oraz łapanie drobnych przestępców i wandali. Z drugiej strony na gracza będą czekały liczne pokusy, którym ciężko się oprzeć. Łapówki, podrzucanie dowodów, zastraszanie czy przymykanie oczu może być bardzo opłacalne. Wraz z systematyczną realizacją drobnych zleceń z przestępczego świata, w rozgrywce zaczną pojawiać się nowe zadania od lokalnych gangsterów.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Tematyka Dirty Cop w pełni wpisuje się w misje reprezentowane przez True Games. Gracz wcieli się w postać tzw. złego policjanta, który znudzony jest pracą w roli stróża prawa. Dzięki współpracy z przestępczym półświatkiem otrzyma możliwość istotnej poprawy statusu materialnego oraz uzyskania szacunku „na mieście”. Nietypowa fabuła Dirty Cop z pewnością wyróżni produkcję na tle innych gier gangsterskich, które zazwyczaj w roli głównego bohatera osadzają przestępcę lub policjanta. Nasza gra pozwoli jednocześnie wcielić się w te dwie postacie oraz stanąć po dwóch stronach barykady – komentuje Patryk Jasiński, prezes True Games oraz wiceprezes K&K Herbal (w trakcie zmiany nazwy na True Games Syndicate)

Dirty Cop to drugi tytuł zapowiedziany przez True Games. 9 września 2020 roku Spółka zapowiedziała Gangster Simulator. W ramach rozgrywki gracz wcieli się w drobnego ulicznego watażkę stawiającego pierwsze kroki w przestępczym świecie, aby wejść na sam szczyt kryminalnej hierarchii i zostać szefem własnej mafii. Produkcja pozwoli m.in. na czerpanie zysków z sutenerstwa, handlu narkotykami i bronią, haraczy, a także z hazardu, zakładów bukmacherskich, czy wyścigów ulicznych.

– Zapowiedź Dirty Cop to kolejny etap rozwoju portfolio produkcyjnego True Games. Jej tematyka  pokazuje, że gry gangsterskie mogą być kreatywne i mieć jeszcze ciekawszą fabułę. Niebawem Spółka połączy się z K&K Herbal oraz zadebiutuje na rynku NewConnect jako podmiot, posiadający rozbudowane portfolio wydawnicze z bardzo atrakcyjnym pipelinem gier ulicznych o nietypowym charakterze rozgrywki. Dirty Cop oraz Gangster Simulator są tego pierwszym przykładem – komentuje Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej K&K Herbal (w trakcie zmiany nazwy na True Games Syndicate)

True Games zostało założone w maju 2020 roku przez notowane na warszawskiej giełdzie Movie Games oraz rapera Michała „Małolata” Kaplińskiego. Jednym z inwestorów został raper Wojciech „Sokół” Sosnowski. Celem studia jest stworzenie globalnej marki gamingowej związanej z kulturą ulicy, w ramach której będą wydawane gry ukazujące życie na granicy prawa, doświadczenia na co dzień niedostępne, często nielegalne. Uniwersum zostało zapoczątkowane przez świetnie przyjętego przez graczy Drug Dealer Simulatora. Zyski ze sprzedaży pozwoliły pokryć koszty produkcji w niespełna godzinę od udostępnienia gry na platformie Steam, a po 20 dniach osiągnęły wartość ponad 1 mln USD. Gra w dniu premiery znajdowała się również na pierwszym miejscu światowej listy bestsellerów platformy Valve.

Spółka jest w trakcie procesu przejścia na rynek NewConnect poprzez połączenie z notowaną na tym rynku spółką K&K Herbal. 15 lutego br. NWZ Spółki zatwierdziło zmianę nazwy na True Games Syndicate, zmianę profilu działalności oraz powołało nową Radę Nadzorczą, której obecny skład w pełni odzwierciedla nowych charakter działalności. Jednym z Członków Rady Nadzorczej został raper Wojciech “Sokół” Sosnowski, który jako konsultant będzie wspierał zespół True Games w pracach nad realizacją gier.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania giełdowe | złotowka | cd projekt notowanie | euro kurs online | co to jest blika |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here