Naga MarketsTrue Games pozyskało ok. 319 tys. zł w ramach crowdfundingu na Raisemana.comWarszawa, 12.10.2021 (ISBnews) – W ramach pierwszej kampanii crowdfundingowej na platformie Raisemana.com, True Games pozyskało ponad 319 tys. zł na projekt „Nightclub Manager: Violet Vibe”, czyli symulator klubu nocnego, podały we wspólnym komunikacie True Games oraz Raisemana.com. Środki zostaną przeznaczone na marketing gry oraz stworzenie unikalnego DLC dla odbiorców 18+.

Kampania crowdfundingowa dla gry „Nightclub Manager: Violet Vibe” wystartowała 28 września na Raisemana.com. Projektowi udało się pozyskać 319 401 zł. Łącznie zbiórkę na Raisemana.com wsparły 203 osoby, podano.„Zakończyliśmy pierwszą kampanię crowdfundingową na Raisemana.com, osiągając cel wskazany przez projektodawcę. Był to dla nas bardzo intensywny czas, wiele się nauczyliśmy i już wyciągamy wnioski na przyszłość. Pragnę podziękować wszystkim tym, którzy włączyli się w realizację kampanii, a w szczególności tym, którzy na bieżąco przekazywali nam swoje uwagi i pomysły dotyczące tej kampanii oraz funkcjonowania samej platformy. Jesteśmy gotowi na realizację kolejnych projektów, na nowych twórców i ich pomysły” – powiedział prezes Raisemana Kamil Stanek, cytowany w komunikacie.

Premiera „Nightclub Manager: Violet Vibe” z portfolio True Games jest zaplanowana w I kw. 2022 r. Prace nad zapowiedzianym DLC, skierowanym do publiczności 18+, rozpoczną się w III kwartale 2022 r.

Raisemana.com to platforma crowdfundingowa, która powstała dzięki współpracy spółek INC oraz Codeaddict. W zamian za wsparcie projektu poprzez wkład pieniężny, wpłacający otrzymują m.in. przez oznaczony okres określony wcześniej udział w przychodach netto ze sprzedaży określonego dobra. Platforma jest oparta o technologię blockchain.

True Games zostało założone w maju 2020 r. przez Movie Games oraz rapera Michała „Małolata” Kaplińskiego. Jednym z inwestorów spółki jest raper Wojciech „Sokół” Sosnowski. Celem studia jest stworzenie globalnej marki gamingowej związanej z kulturą ulicy, w ramach której będą wydawane gry ukazujące życie na granicy prawa, doświadczenia na co dzień niedostępne, często nielegalne.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: oncoarendi akcje prognozy | livechat kurs | akcje biomed lublin | s&p 500 index | dolar australijski euro | pzu gpw | bitcoin akcje |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here