Naga MarketsTrue Games z Grupy Movie Games i True Games Syndicate (dawniej K&K Herbal) zakończyły proces wyceny będący jednym z etapów procesu połączenia, podało True Games. Zgodnie z wyceną wszystkie akcje True Games są warte 16 mln zł, natomiast akcje True Games Syndicate zostały wycenione na 15,4 mln zł. W związku z tym zarządy obu spółek zdecydował się rozpocząć prace nad planem połączenia.

“Uzyskanie wyceny True Games jest zakończeniem bardzo ważnego etapu realizacji ‘term sheet’ transakcji. Naszym zdaniem wycena obu spółek jest bardzo atrakcyjna dla ich akcjonariuszy. Znajomość wartości godziwej True Games pozwala nam przystąpić do przygotowania planu połączenia, dzięki czemu True Games może zadebiutować na NewConnect w przeciągu najbliższych miesięcy. Do tej pory udaje nam się konsekwentnie realizować założony harmonogram w szczególności, że tego typu procesy zazwyczaj są skomplikowane i czasochłonne. Wynika to po prostu z kwestii formalno-prawnych, które staramy się sprawnie realizować” – powiedział prezes True Games oraz wiceprezes True Games Syndicate Patryk Jasiński, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka jest w trakcie procesu przejścia na rynek NewConnect poprzez połączenie z notowaną na tym rynku spółką True Games Syndicate. 15 lutego br. NWZ spółki zatwierdziło zmianę nazwy z K&K Herbal, zmianę profilu działalności oraz powołało nową radę nadzorczą, której obecny skład w pełni odzwierciedla nowy charakter działalności. Jednym z członków rady nadzorczej został raper Wojciech “Sokół” Sosnowski, który jako konsultant będzie wspierał zespół True Games w pracach nad realizacją gier. 29 marca br. sąd zarejestrował zmianę nazwy spółki oraz zmianę siedziby, przypomniano w materiale.

“Proces połączenia True Games z dawnym K&K Herbal przebiega bardzo sprawnie. Wszystkie działania są skrupulatnie nadzorowane przez nowych członków rady nadzorczej tak aby możliwie jak najszybciej doprowadzić do zakończenia całego przedsięwzięcia.Podmiot funkcjonuje już pod nową nazwą oraz posiada radę nadzorczą odzwierciedlającą nowy profil działalności” – powiedział prezes Movie Games oraz członek rady nadzorczej True Games Syndicate Mateusz Wcześniak.

Do tej pory True Games zapowiedziało dwa tytuły: “Gangster Simulator” oraz “Dirty Cop”. Ponadto True Games pracuje nad dwoma niezapowiedzianymi produkcjami o roboczych tytułach Project Castle oraz Project Violet.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay – producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here