Naga MarketsTrue Games bije kolejne rekordyGangster Simulator, gra autorstwa True Games, w której gracz wcieli się w drobnego ulicznego przestępcę stawiającego pierwsze kroki w kryminalnym półświatku, znalazła się na liście Global Top Wishlist platformy Steam. Celem rozgrywki będzie wejście na sam szczyt gangsterskiej hierarchii i zostanie szefem swojej własnej grupy przestępczej. Tytuł ma się ukazać na przestrzeni 2021 roku.

True Games liczy na sukces swojej gry

Gra pozwoli na poruszanie się po bardzo rozległej dzielnicy na przedmieściach dużego miasta. Celem gracza będzie przejęcie kontroli nad jej ulicami oraz panującym na nich przestępczym półświatkiem. Produkcja pozwoli m.in. na czerpanie zysków z sutenerstwa, handlu narkotykami i bronią, haraczy, a także z hazardu, zakładów bukmacherskich, czy wyścigów ulicznych. Zapowiedź gry właśnie pojawiła się na platformie Steam, a jej premiera planowana jest na 2021 r.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Pojawienie się Gangster Simulator na Global Top Wishlist bardzo nas cieszy, jednak była to dla nas kwestia czasu, ponieważ jest to bardzo mocna produkcja, a praktycznie każda z kluczowych gier wyprodukowanych i wydanych do tej pory przez Movie Games trafiała na tę listę. Budowanie społeczności wokół naszych tytułów oraz cross-marketing to dla nas priorytet. Pozwala to na szybką monetyzację tytułu co pokazaliśmy na przykładzie Drug Dealer Simulator. Symulator gangstera ma duże szanse na powtórzenie tego sukcesu, tym bardziej, że będzie produkcją bardziej rozbudowano i z rozleglejszym światem niż miało to miejsce w przypadku DDS. – komentuje Mateusz Wcześniak, Prezes Movie Games oraz Członek Rady Nadzorczej True Games.

True Games zostało założone w maju br. przez notowane na warszawskiej giełdzie Movie Games oraz rapera Michała „Małolata” Kaplińskiego. Jednym z inwestorów został raper Wojciech „Sokół” Sosnowski. Celem studia jest stworzenie globalnej marki gamingowej związanej z kulturą ulicy, w ramach której będą wydawane gry ukazujące życie na granicy prawa, doświadczenia na co dzień niedostępne, często nielegalne. Uniwersum zostało zapoczątkowane przez świetnie przyjętego przez graczy Drug Dealer Simulatora. Zyski ze sprzedaży pozwoliły pokryć koszty produkcji w niespełna godzinę od udostępnienia gry na platformie Steam, a po 20 dniach osiągnęły wartość ponad 1 mln USD. Gra w dniu premiery znajdowała się również na pierwszym miejscu światowej listy bestsellerów platformy Valve.

True Games jest aktualnie w trakcie procesu połączenia ze spółką K&K Herbal, notowanym na NewConnect dystrybutorem suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków. W wyniku transakcji True Games może niebawem zadebiutować na rynku NewConnect pod nazwą „True Games Syndicate”.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here