Naga MarketsPrzypominamy, że już jutro o godz. 20:00 rozpoczyna się marcowa edycja „Trendy 2014”.

Jak podają organizatorzy Konferencja Trendy 2014, które odbyła się 12 lutego br. cieszyła się dużym zainteresowaniem. Podczas tego spotkania wspólnie z uczestnikami ustaliliśmy, że będziemy organizować takie spotkania raz w miesiącu. Właśnie przyszedł czas na marcową edycję „Trendy 2014”.

Odbędzie się ona 12 marca o godz. 20.00. Zapisać można się na nią tutaj: https://bit.ly/trendymarzec.

Na spotkaniu omówione zostaną surowce takie jak Coffee, która urosła +50% w miesiąc jednocześnie wskazując inne z podobnym potencjałem. Pokazane zostanie zachowanie ZŁOTA I SREBRA – jak można było zarobić na wskazaniach z poprzedniej konferencji Trendy 2014 (edycja luty). Omówiona zostanie waluta, która po spadkach z 2013 roku może dać zarobić nieprzeciętne pieniądze korygując spadek wbrew oczekiwaniom wielu Analityków. Wskazana zostanie waluta, która będzie prawdziwym Hitem 2014 roku, a jest w momencie wybicia z 3 trzyletniej konsolidacji!

Wstęp na konferencję jest wolny, ale ilość miejsc ograniczona. Osoby, które zapiszą się a z jakiś powodów nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniu dostaną nagranie video.

Zapraszamy w imieniu organizatorów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here