Naga MarketsNotowania kryptowaluty TRON (TRX) na giełdzie Bitfinrex testują poziom 0,0850 USD kontynuując niedzielne wzrosty i zyskując w trakcie dwóch sesji około 15%. W efekcie TRX jest dziewiątą co do wielkości cyfrową monetą z łączną kapitalizacją powyżej 5,4 mld USD.

Po stosunkowo nudnym okresie handlu w zeszłym tygodniu, wydaje się, że popyt powraca na TRX. Wspomniane 15% wzrostu jest dość gwałtownym zyskiem, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę zmienność na innych alt-coinach, w przedziale od jednego do czterech p.p.

Podobnie jak w poprzednich tygodniach, obroty TRX pochodzą głównie z giełdy Upbit. Jego przewaga nad Binance i Bithumb nie jest jednak aż tak duża. Pary BTC i USDT OKEx uzupełniają pierwszą piątkę, co potwierdza, że w czołówce znajdują się tylko dwie pary walut FIAT/TRX.

Od strony technicznej wyraźnie widać, że strefa historycznych szczytów z lutego, marca i kwietnia pełni obecnie rolę wsparcia (szeroki obszar zaznaczony na zielono w okolicach 0,0600). Krótkoterminowy opór znajduje się natomiast na 0,0840 i obecnie to właśnie on będzie blokował wzrosty. Docelowy poziom to testowany pod koniec kwietnia 0,10.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here