Naga MarketsLogo kryptowaluty TRONTRON, projekt chcący stworzyć zdecentralizowany internet, ogłosił, że planuje uruchomić fundusz gier typu blockchain nazwany TRON Arcade.


TRON Arcade ma na celu “wzmocnienie pozycji deweloperów” i obejmie inwestycje o łącznej wartości 100 milionów dolarów w ciągu najbliższych trzech lat.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jest to kolejne długoterminowe przedsięwzięcie TRON. W ubiegłym roku firma pozyskała do współpracy giganta udostępniania plików – BitTorrent.

Kluczowa rola

Według prezesa TRON Justina Suna, nowy projekt “odegra kluczową rolę” w rosnącej popularności firmy.

“TRON dąży do rozwiązania istniejących problemów, z którymi boryka się przemysł gier, wykorzystując otwartą, przejrzystą i niezmienną technologię blockchain – czytamy w komunikacie prasowym. Dalej czytamy:

“Platforma TRON Arcade odegra kluczową rolę w zachęcaniu programistów do działania razem z nami w realizacji naszej misji i zapewnieniu użytkownikom gier na całym świecie najlepszych wrażeń z gier blockchain”.

Firma TRON podkreśla też swoje atrybuty i własnej sieci, takie jak szybkość transakcji w porównaniu do Ethereum (ETH).

Wizja TRON

Dyrektor generalny TRON, Justin Sun, przekazał ostatnio dotację w wysokości 3 milionów dolarów na BCF. Więcej na ten temat opowiada mediom.

Jak przyznaje fakt przekazania takiego datku na fundację “wynika z wizji TRON”. Podkreślił, że “nasza sieć nie jest dla osób lub instytucji środkiem do uzyskania krótkoterminowego zysku; została zbudowana, aby ponownie zdecentralizować internet.”

Dalej kreśli swoją wizję dokładniej:

“Ta misja ma te same podstawowe zasady, co organizacji charytatywnych i non-profit, wykorzystując siłę społeczności do podnoszenia ludzi i podtrzymywania tego, w co wierzymy. Wierzę, że aby naprawdę osiągnąć te cele, potrzebujemy graczy, takich jak TRON, aby wpływać i inspirować, (…) a także potrzebujemy dużych organizacji, takich jak Binance, które podzielają nasze cele i wizję (…).”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here