Naga MarketsZgodnie z informacją podaną przez BitTorrent platforma zostaje ostatecznie przejęta przez TRON. Dla tego drugiego projektu stanowi to zapewne spore wzmocnienie marki, ponieważ BitTorrent może pochwalić się 100 mln. aktywnych użytkowników.


Na blogu BT czytamy:

“Z radością ogłaszamy, że TRON oficjalnie zakończył przejęcie BitTorrenta. BitTorrent ma ponad 100 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie i ma jedną z najwyżej ocenianych aplikacji w Google Play i inne produkty, w tym BitTorrent Play (iOS), uTorrent Web i programy na komputery PC oraz Mac.”

Nowy początek

To oczywiście nie koniec dla BitTorrent. Platforma będzie kontynuowała działalność. Zmienia jednak siedzibę. Zespół projektu bezie teraz współdzielił biura z ludźmi z TRON. Oba zespoły będą pracowały wspólnie w San Francisco, gdzie znajduje się obecnie centrum operacyjne dla globalnej ekspansji TRON. Dotychczasowi właściciele BT uważają, że obecne kroki “zapewnią solidne wsparcie dla globalnego rozwoju biznesu i partnerstwa TRON”. Celem owego przyjacielskiego przejęcie ma być powstanie “największego na świecie zdecentralizowanego ekosystemu”.

100 milionów

Dzięki temu przejęciu BitTorrent, jak uważają jego twórcy, będzie nadal świadczył wysokiej jakości usługi dla swoich ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie. “Wierzymy, że dołączenie do sieci TRON jeszcze bardziej wzmocni BitTorrenta i przyspieszy naszą misję tworzenia Internetu opcji, a nie reguł” – podkreśla się w oświadczeniu BT.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here