Naga MarketsPolska giełda kryptowalut BitBay ogłosiła dodanie waluty TRON do swojego portfela ofertowego. Jednocześnie funkcjonalność strony została poszerzona o chińską wersję językową. Od czerwca BitBay dodał dziesięć nowych monet, zaprezentował tryb BitBay PRO oraz kantor FIAT. Teraz użytkownicy mogą również handlować TRX w parach z Bitcoinem, dolarem amerykańskim, polskim złotym i euro. Otwiera to przez ekosystemem TRON dostęp do rynku europejskiego.

“BitBay to jedna z największych giełd cyfrowych aktywów w Europie. Notowanie TRX na BitBay to kolejny kamień milowy dla nas, znaczący krok TRONa na rynku europejskim. Wierzymy, że współpraca między nami zapewni użytkownikom więcej kanałów zakupów, bezpieczniejszych i wygodniejszych. Będzie to współpraca, dzięki której wszyscy wygrywają”– mówi Justin Sun, założyciel i CEO TRON.

Zdobądź 400 tysięcy tokenów TRX w konkursie BitBay

Dodaniu TRONa na BitBay towarzyszy chińska wersja językowa oraz konkurs dla 100 najlepszych graczy TRX z łączną nagrodą w wysokości 400 000 TRX. Nagrodzonych zostanie 100 użytkowników BitBay o największej wartości obrotu TRX na rynku TRX / BTC. Konkurs potrwa od 00:00 w dniu 20 września 2018 do 00:00 w dniu 4 października 2018 roku. Jak dołączyć? Aby wziąć udział, musisz mieć zweryfikowane konto w serwisie BitBay i dostępne saldo (na przykład w Bitcoinach).

Dołącz do konkursu i wygraj! Całkowita nagroda dla uczestników wynosi 400 000 TRX!

  • Jak wygrać? Handluj TRX na giełdzie BitBay! Nagrody otrzyma 100 użytkowników z największą wartością transakcji TRX wykonaną na koncie BitBay podczas trwania kampanii.
  • Czas trwania: 20 września 2018 r. 00:00 czasu polskiego – 4 października 2018 r. 00:00 czasu polskiego
  • Pula nagród: 400 000 TRX – pierwsze miejsce zdobywa 30 000 TRX.

“TRON to ambitny projekt. Nie mamy wątpliwości, że jego protokół jest jednym z największych systemów operacyjnych na świecie, opartym na sieci blockchain. Z dumą dodajemy TRX na BitBay i przedstawiamy go naszym użytkownikom. Mamy nadzieję, że konkurs dla traderów jeszcze bardziej zwróci uwagę na TRONa”– podsumowuje Patryk Kadlec, Wiceprezes, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu platformy BitBay.

Dowiedz się więcej o TRONie

TRON przeszedł istotną zmianę 31 maja 2018 roku. Uruchomiono wówczas sieć główną, własną blockchain blokadę, więc TRON stał się pełnoprawną kryptowalutą i nie jest już tokenem opartym na standardach ETH i ERC20. Odkopanie bloku TRX zajmuje 15 sekund, a wydajność sieci pozwala na wykonanie 2 000 transakcji na sekundę.

Całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowaluty TRON (TRX) wynosi 1,926 miliarda USD, co czyni ją 13-tą kryptowalutą w światowym rankingu. Całodobowy wolumen przekracza 105 milionów USD, a obecna średnia cena rynkowa TRX wynosi 0,019 USD. Najbardziej imponującym faktem dotyczącym TRX jest stosunek TPS (transakcje na sekundę). Podczas gdy Bitcoin ma 3-6 TPS, Ethereum ma około 25 TPS, Tron osiągnął poziom ponad 2000 TPS, co czyni go jedną z najszybszych kryptowalut opartych na własnym blockchainie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here