Naga MarketsLogo kryptowaluty TRONJustin Sun, dyrektor generalny Tron, powiedział 24 kwietnia, że ​​Tron Foundation, organizacja odpowiedzialna za 11. największą kryptowalutę Tron (TRON), będzie partnerem brytyjskiego klubu piłkarskiego Liverpool.

Co dziwne, rzecznik Liverpoolu powiedział Decrypt Media, że ​​nic nie wie o współpracy. „Liverpool Football Club potwierdził, że nie ma partnerstwa z Tronem” – dowiadujemy się z mediów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Prawda czy fake news?

O co dokładnie chodzi? Czy faktycznie kryptowalutowa potęga połączy siły ze znanym klubem piłkarskim?

Dyrektor generalny Tron stwierdził, że nie może się doczekać, aby wystartować z tym nowym partnerstwem, dodając, że jest to oficjalna wiadomość i że wkrótce zostaną opublikowane dalsze jego szczegóły.

Przy okazji Jesse Powell, szef giełdy kryptowalut Kraken, zamieścił na Twitterze zrzut ekranu z wiadomością e-mail rzekomo pochodzącą od klubu z Liverpoolu. Tematem korespondencji było partnerstwo. CEO Krakena uważa jednak, że owy mail jest próbą oszustwa.

Z drugiej strony Misha Lederman, współzałożyciel blockchainowego startupu IAmDecentralized, powiedział, że nowe rzekome partnerstwo zawarte między Tronem a LFC byłoby czymś wielkim dla rynku kryptowalut.

Samuel Austin, współzałożyciel i deweloper w firmie płatniczej typu blockchain HummingPay, zgodził się, że domniemana kooperacja zawarta pomiędzy Tron a LFC pomogłaby w popularyzacji Tronu. Zasugerował, że Liverpool mógłby opracować własną platformę streamingową, która prawdopodobnie mogłaby być wspierana przez platformę BitTorrent, która jest własnością Tronu od lipca 2018 roku.

Tron nowym królem?

Niedawno strona analityczna DApp.com badająca temat zdecentralizowanych aplikacji (DApps) opublikowała raport stwierdzające, że Tron ma najszybciej rozwijającą się bazę użytkowników DAppsów.

Sam pomysł, by firma kryptowalutowa weszła na rynek sportu nie jest nowy. Pod koniec 2018 r. brazylijski klub piłkarski Atletico Mineiro z pierwszej ligi wypuścił tokeny dedykowane fanom nazwane „GaloCoin”. Tokeny emitowały też: francuski klub piłkarski Paris Saint-Germain i włoski klub piłkarski Juventus we wrześniu 2018 roku.

Wcześniej były piłkarz Liverpoolu, Michael Owen, współpracował z globalną firmą Crypto Offering Exchange z Singapuru, by wydać swoją kryptowalutę.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here