Naga MarketsTrigon Dom Maklerski na pokładzie Simteract  Trigon Dom Maklerski wesprze Simteract w pozyskaniu kapitału na dalszy rozwój. Deweloper specjalizujący się w gatunku premium indie simulation chce pozyskać od inwestorów finansowanie na rozwój i zadebiutować na NewConnect na przełomie 2020/2021.

Producent premium indie simulator bliżej NewConnect

Tuż po przekształceniu w spółkę akcyjną i zaprezentowaniu nowej identyfikacji wizualnej, Simteract postawił kolejny ważny krok w kierunku dalszego rozwoju. Spółka wybrała dom maklerski, który wesprze ją w przeprowadzeniu nadchodzących działań związanych z pozyskaniem kapitału na rozwój.

Od początku naszej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość. W związku z tym podpisaliśmy umowę z renomowanym i najskuteczniejszym transakcyjnie w segmencie gamingu polskim domem maklerskim. W mojej opinii Trigon dysponuje jednymi z najlepszych zespołów analitycznych w branży gier komputerowych, dlatego bardzo cieszę się, że mamy go na pokładzie. Pracując tylko z najlepszymi będziemy mogli w pełni zrealizować nasz potencjał – komentuje Marcin Jaśkiewicz, prezes Simteract.

Obecnie Simteract koncentruje swoje działania produktowe na dwóch projektach: niezapowiedzianym jeszcze Projekcie #1, który powstaje we współpracy z francuskim wydawcą Nacon należącym do grupy BigBen Interactive, oraz pokazanym już mediom symulatorze, Carpool Simulator. Produkcja, w której gracze wcielą się w kierowcę samochodu zadebiutuje w 2022 roku na konsolach oraz PC. Sukces projektu ma zostać zapewniony przez wieloletnie doświadczenie zespołu Simteract, zdobyte przy tworzeniu naśladujących ruch miejski, realistycznych systemów szkoleniowych. W grze zostanie użyta pionierska i uznana na całym świecie technologia Traffic AI, z której firma zasłynęła w poprzednich latach.

Know-how, którym obecnie dysponujemy w spółce, wywodzi się z tworzenia profesjonalnych symulatorów treningowych. Nasze wcześniejsze produkcje wspierają czy techników na całym świecie, a także pomagają w przeprowadzeniu testów inteligentnych samochodów. Dzięki zatrudnieniu doświadczonych specjalistów w zakresie rozgrywki oraz wykorzystaniu naszych dotychczasowych umiejętności w produkcji symulatorów udało nam się opracować spójny, kompletny model działania. Właśnie dlatego mamy wszystko co potrzebne, żeby tworzyć ambitne symulatory z kategorii premium indie. – mówi prezes.

Simteract zamierza przeprowadzić na przełomie trzeciego i czwartego kwartału bieżącego roku emisję akcji, która będzie skierowana do nie więcej niż 149 osób (w ramach subskrypcji prywatnej). – Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem mamy szanse zadebiutować na NewConnect jeszcze w tym roku – podsumowuje prezes.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here