Naga MarketsTrigon DM wycenia BoomBit na 25,40 zł. Trwa walka o utrzymanie wsparcia Analitycy Trigon DM, w raporcie z 10 grudnia, obniżyli cenę docelową akcji BoomBit do 25,4 zł z 27,5 zł wcześniej, podtrzymując rekomendacje “kupuj”. W piątek o godz. 16.49 kurs akcji BoomBit wynosi 16,66 zł.

W raporcie niewiele napisano. Po za ustaleniem ceny docelowej i zalecenia, warto zwrócić uwagę na pozytywną prognozę wzrostu przychodów i zysku, co widać w poniższej tabeli.

Te artykuły również Cię zainteresują
Fragment raportu Trigon DM

Nerwowo na wsparciu

Na wykresie zrobiło się dość nerwowo. Mimo, że powolne spadki trwają od dłuższego czasu, dzisiaj mamy wyższą zmienność i próbę wybicia wsparcia opartego o poprzedni dołek. Walka może toczyć się o kontynuację spadków z kolejnym celem przy dolnej krawędzi kanału spadkowego. Upadek wsparcia może więc oznaczać spadek w kierunku 14 zł.

boombit

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here