Naga Markets


Zgodnie z raportem datowanym na 13 września, Trigon DM podniósł cenę docelową CCC do 340 zł z 200 zł, jednocześnie podnosząc rekomendację do „kupuj”  z poziomu „sprzedaj”. W raporcie napisano:

– Dochodzimy w naszej opinii do kluczowego wniosku, że o ile w zdominowaniu polskiego rynku obuwniczego hasłem przewodnim było +Cena czyni cuda+ to dalsza ekspansja na rodzimym rynku i rynkach europejskich (a także może rynkach globalnych?) będzie przebiegała pod hasłem +Skala czyni cuda+ i będzie to widoczne w każdym aspekcie funkcjonowania firmy w kolejnych latach. Od strony marż handlowych, kosztów funkcjonowania sklepu, bilansu, czy zdolności akwizycyjnych na rynkach zagranicznych. Biorąc pod uwagę bieżącą waluacje spółki i perspektywy na kolejne lata podnosimy znacznie naszą wycenę z 200 zł do 340 zł i podnosimy rekomendacje do „kupuj” ze +sprzedaj+ (zawieszona w lipcu w związku z aktualizacją modelu).

Zobacz również: T-Bull w trakcie jednej sesji zyskuje niemal 45% dzięki premierze nowej gry

Raport sporządzono przy kursie 202 zł.


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKolejny dobry tydzień dla byków na rynku gazu. Kiedy wzrosty dobiegną końca?
Następny artykułKanadyjska sprzedaż detaliczna wysoko nad prognozami. CAD silnie zyskuje
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here