Naga MarketsTriggo podbił serca miłośników motoryzacji na GoodwoodFestival of SpeedTriggo, polski samochód elektryczny, został entuzjastycznie przyjęty podczas jednejz najważniejszych imprez motoryzacyjnych na świecie. Widzowie GoodwoodFestival of Speed nie szczędzili pochwał dla pierwszego na świecie samochodu zdolnego pokonać korki i brak miejsc parkingowych.

Triggo S.A.: Samochód elektryczny polskiej spółki w centrum zainteresowania na GoodwoodFestival

GoodwoodFestival of Speed jest coroczną imprezą przyciągającą rzesze pasjonatów motoryzacji. Można na niej zobaczyć zarówno najcenniejsze klasyki, jak i najnowsze modele najważniejszych światowych marek. Nieodłączną częścią wydarzenia jest Future Lab – wystawa najciekawszych rozwiązań mających zrewolucjonizować transport, organizowana w tym roku pod patronatem BP. Częścią wystawy była ekspozycja egzemplarzy Triggo – polskiego rewolucyjnego rozwiązania w zakresie elektrycznej mobilności miejskiej.– Zaproszenie do Goodwood traktujemy z jednej strony jako ogromne wyróżnienie, z drugiej zaś za kolejne potwierdzenie słuszności naszego pomysłu na samochód, który jest w stanie pokonać zatory drogowe– powiedział Rafał Budweil, założyciel i prezes spółki Triggo S.A.

Niezmiernie cieszy nas szczery i otwarty entuzjazm dla Triggo okazywany przez – wymagającą przecież i bardzo dobrze obeznaną z motoryzacją – publiczność. Szczególne pochwały, często wręcz żądania natychmiastowej dostępności padały ze strony mieszkańców zatłoczonych miast – przede wszystkim londyńczyków– mówi prezes Rafał Budweil.

Triggo jest pierwszym na świecie pojazdem skutecznie łączącym zalety samochodów i jednośladów. Swoje możliwości – pokonywania korków i łatwości parkowania – zawdzięcza unikatowej konstrukcji pozwalającej na zmianę całkowitej szerokości pojazdu w zależności od jego prędkości. Konstrukcja została objęta ochroną patentową w krajach o całkowitej populacji 3,95 miliarda mieszkańców.

– Osobiście cieszy mnie również to, że na tle innych projektów,Triggo zdaje się mieć największe uzasadnienie praktyczne i ekonomiczne, jak również być zdecydowanie najbliżej wdrożenia komercyjnego – dodaje Budweil.

GoodwoodFestival of Speed to wydarzenie o wielu wątkach i aspektach. Stanowi między inni okazję do nawiązania nowych relacji i kontaktów handlowych, czy kapitałowych. Plany spółki koncentrują się na rynku usług współdzielonej i zielonej mobilności miejskiej. – Pobyt w Goodwood pozwolił przedstawić i przedyskutować z partnerami kilka naszych koncepcji kluczowych z punktu widzenia planów rozwojowych Triggo S.A.Wśród nich znajdowała się miedzy innymi budowa platform Triggo on Demand w najważniejszych

obszarach metropolitarnych, czy też bezpośrednio z nim powiązany program rozwoju zdalnego zarządzania flotami naszych pojazdów – zaznacza Budweil.

Zastosowanie pojazdów Triggo ma zrewolucjonizować cierpiący na szereg bolączek rynek automatycznego wynajmu samochodów – tzw. “car sharing”, powodując jednocześnie zmniejszenie zatrucia środowiska, ograniczenie zatorów drogowych i uwolnienie przestrzeni miejskiej zajmowanej obecnie przez samochody.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dom development akcje | giełda nasdaq | analizy giełdowe | jsw gpw | akcje pgnig | złotówka online | ccc akcje |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here