Naga Markets
Jest to token który zasila ekonomiczną sieć Blocksafe tak jak ether zasila zdecentralizowane aplikacje na blockchain Ethereum.

Triggers – co to jest?

Triggers uczestniczy w każdym zdarzeniu, które ma miejsce pomiędzy inteligentnymi urządzeniami uczestniczącymi w sieci Blocksafe. TRIG są dostępne w formie tokenów ERC20, które następnie można zamienić na ERC 223.ERC20 to standard tokenów oparty na Ethereum, który jest wymienialny na platformie i umożliwia natychmiastową współpracę ze zdecentralizowanymi aplikacjami, które używają tego standardu.

Triggers cena

Blocksafe korzysta z trzech mechanizmów konsensusu w celu wsparcia dAPPS, które wykorzystują innowacje zintegrowane z Blockchain:

– encryption consensus PoE (Proof of Encryption

– storage consensus

– delivery consensus

Dystrybucja Triggers

100 milionówtokenów in obrocie, rozdzielone na:

– Deweloperzy:  10 mln

– Marketing:  10 mln

– Twórcy:  10 mln

– Zablokowane:  27894407.4897

– Fundacja:  40 mln

Triggers mining:

Dyskusje co do tworzenia pooli wydobywczych oraz nodów (węzłów) są nadal w toku.

Informacje podstawowe o TRIGChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułGlobalny regulator finansowy ostrzega przed ICO
Następny artykułHSBC zapłaci $101 mln w sprawie manipulacji na rynku FX
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here