Naga Markets

Obecny rok sprawił, że inwestorzy na nowo przypomnieli sobie o rynku surowców. Jaka końcówka może nas czekać? Panel pt. “Trendy na rynkach surowców w końcówce 2020 roku” poprowadzą Bogusz Kasowski, Bartosz Sawicki, Jacek Jakubiuk, Michał Stajniak oraz Dawid Augustyn. ABC Inwestowania otwiera przed Tobą drzwi do edukacji na temat rynków finansowych. Jeżeli chcesz inwestować, natomiast czujesz, że Twoja wiedza jest niewystarczająca, jesteś we właściwym miejscu.

  • Produkty rolne przeżywają prawdziwą hossę. Czy wzrosty na kawie, kukurydzy i pszenicy to tylko kwestia i wyłącznie słabego dolara?
  • Jak aktualnie kształtuje się sytuacja fundamentalna na rynku złota i srebra? Czy cena kontraktów i fizycznego metalu może się ponownie rozjechać?
  • Jakie są negatywne czynniki, które potencjalnie mogłyby obciążyć hossę metali szlachetnych? Jak listopadowe wybory prezydenckie w USA mogą wpłynąć na rynek surowców?
  • Zarejestruj się na ABC Inwestowania i odbierz nagrania z wszystkich wykładów!Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here