Naga MarketsWKIDrugi z webinarów będący częścią cyklu: Wakacyjny Kurs Inwestowania, gdzie uTrader razem z Comparic.pl wprowadza Państwa w świat opcji binarnych. Tym razem skupimy się na sloganie “trend is your friend” – trend jest Twoim przyjacielem. Omówimy podstawowe zastosowanie trendu oraz platformy handlowej Meta Trader 4 w służbie opcjom binarnym. 


Poznaj platformę MT4 i podstawowe zagadnienia analizy technicznej

13 lipca, godzina 20:00 – nie może Cię zabraknąć!

W trakcie szkolenia poszerzymy swoją wiedzę o zagadnienia związane z obsługą platformy Meta Trader 4, skupiając się również na podstawowych pojęciach z zakresu analizy technicznej. Omówione zostaną tak istotne kwestie jak trend, konsolidacja, złote zasady AT oraz szereg innych czynników niezbędnych, do zrobienia kolejnego kroku w zawiłym świecie inwestycji.

BIORĘ UDZIAŁ!

Podczas darmowego webinaru dowiesz się:

  • Czym jest trend i jak go identyfikować?
  • Poznasz 5 żelaznych zasad analizy technicznej
  • Wejdziesz w świat platformy MT4 – co jest niezbędne, aby poruszać się dalej
  • Zrobisz kolejny krok w kierunku tradingu na własną rękę

Szkolenie przeznaczone nie tylko dla inwestorów opcji binarnych – zagadnienia dotyczą bowiem ogólnych kwestii związanych z platformą handlową oraz najważniejszych zasad analizy technicznej.

Nie pasuje Ci godzina lub data spotkania? Żaden problem! Każda zarejestrowana osoba otrzyma drogą mailową nagranie do webinaru.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here