Naga MarketsCzłonkowie społeczności kryptowalut mogą teraz rezerwować pokoje w ponad 550 000 nieruchomościach na całym świecie, korzystając z usługi rezerwacji hotelowej na Travala.com. Firma akceptuje wiele różnych kryptowalut, dzięki czemu można podróżować do 82 000 różnych miejsc na świecie płacąc za wszystko wirtualnymi walutami.


Zobacz również: Wiceprezes IBM: Cel dla Bitcoina to 1 mln USD

Travala stawia na kryptowaluty

Travala chce być rozpoznawana w ekosystemie kryptowalut jako agencja podróży nowej generacji.

Nowoczesna platforma rezerwacji podróży łącząca najlepsze funkcje online biura podróży z niesamowitymi korzyściami zdecentralizowanych technologii następnej generacji i tokenów – napisano na stronie internetowej firmy.

Travala: Za zagraniczną podróż zapłacisz kryptowalutami
travala.com

Ponadto firma twierdzi, że oferuje niskie ceny, które są średnio o 15% niższe niż u konkurencji. Wynika to z partnerskiej współpracy z wiodącymi partnerami w zakresie rozwiązań turystycznych i wykorzystania potencjału wirtualnych walut.

Travala akceptuje 10 różnych kryptowalut, w tym natywny token AVA oraz BCH, ETH, XRP, LTC, TUSD, TRX, NAN, XRB i BNB. Natywny token AVA to protokół oparty na sieci NEO. Startup oferuje rezerwacje w 210 krajach i obejmuje to takie miejsca jak Paryż, Rzym, Bali, Hanoi, Singapur, Amsterdam, Londyn, Lizbona, Nowy Jork, Los Angeles, Montreal i Toronto.

Firma wystartowała w lipcu 2018 roku, aby zapewnić system podróżny oparty na technologii blockchain. Travala nie może narzekać na brak popytu. Statystki wskazują, że między grudniem, a styczniem rezerwacje wzrosły aż o 265 procent!

Travala: Za zagraniczną podróż zapłacisz kryptowalutami
Wzrost oferty firmy, źródło: travala.com

Startup nawiązał także współpracę z wiodącą firmą turystyczną z Chin, Didi Travel, aby wzmocnić obecność firmy w jednym z najludniejszych krajów na świecie. Najpopularniejsze miejsca podróży w styczniu obejmowały takie miejsca jak USA, Włochy, Tajlandia, Hiszpania, Singapur, Szwecja i Filipiny. Do końca roku firma zamierza zwiększyć swoją ofertę aż trzykrotnie przekraczając liczbę 1,5 mln oferowanych nieruchomości.

Zobacz również: „Wieloryby” masowo kupują Bitcoina i Bitcoin Casha

Travala dołączy do kilku innych firm, które oferują rezerwacje hotelowe, zakwaterowania i loty przy płatności kryptowalutami. Cheapair akceptuje BCH, LTC, DASH i BTC oferując noclegi w hotelach, loty i wynajem samochodów. Bitcoin.travel to biuro podróży, które akceptuje BTC. Z kolei nowojorska agencja turystyczna założona w 2013 roku zapewnia klientom rezerwacje lotów i hoteli również za pomocą BTC. Natomiast zainteresowani ekskluzywnymi lotami i rejsami mogą skorzystać z usług firmy Webjet ExclusivesConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here