Naga MarketsJak co tydzień, o godzinie 08:30 rozpocznie się tranmisja na żywo z 31. już odsłony pojedynków społeczności Trading Jam Session, znanych szerzej jako TJS Fight. Tym razem na przeciwko siebie w traderskim pojedynku staną dwaj traderzy indywidualni: Mateusz Strep vs Adam Ewleszyn. Ten fight różnić się będzie jednak od pozostałych.


Ponieważ TJS działa jako fundacja nie tylko dla traderów ale również angażuje się w różne akcje charytatywne, w ramach dnia dziecka brać traderska postanowiła zorganizować ‘friendly fight’, z którego zyski oraz nagroda zostaną przekazane na Dom Dziecka.

Każdy może przyłączyć się do akcji, wpaść tradować do siedziby TJS lub robić to zdalnie i również wspomóc dzieciaki.

Sprawdź również wywiad, którego portalowi Comparic.pl udzielił Mateusz Strep

Obejrzyj transmisję na żywo

Inwestor, który do godziny 22:00 osiągnie wyższą stopę zwrotu wygrywa. Transmisja z warszawskiej siedziby TJS zaplanowana jest natomiast do godziny 13:00. Przed meczem trader zobowiązany jest pokazać rachunek, tak by można było spisać jego numer. Przed wręczeniem nagrody (pieniężnej w wysokości 1000 PLN) komisja również może poprosić o wgląd do rachunku by sprawdzić wynik z przesłanym statementem.

Jeśli chcesz zgłosić się do pojedynku zapraszamy do grupy dla zawodników na Facebooku.
Pytania i zgłoszenia do walk można wysyłać również na fight@tradingjam.pl


Jednocześnie informujemy, że już 5 czerwca br. rozpocznie się pierwszy w historii pojedynek traderski TJS Combo. Więcej na ten temat pisaliśmy w osobnym artykule.

Biorę udział w turnieju


O godzinie 13:00 rozpocznie się #76 Trading Jam Session którego gościem specjalnym będzie Mariusz Szepietowski – inwestor indywidualny, pasjonat rozwiązań handlu automatycznego. Od lat wdraża z sukcesami automatyczne systemy, o których opowie i zademonstruje ich działanie.

Obejrzyj transmisję na żywotokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcje dla początkujących. Potencjalny sygnał sprzedaży na EUR/GBP
Następny artykułDwucyfrowa stopa zwrotu w ciągu miesiąca? Mój social trading w maju
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here