Naga MarketsO godzinie 08:30 rozpoczyna się tranmisja na żywo z 27. już odsłony pojedynków społeczności Trading Jam Session, znanych szerzej jako TJS Fight. Tym razem na przeciwko siebie w traderskim pojedynku staną dwaj traderzy indywidualni: Mateusz Strep vs Adam Jedynak. Dla obu zawodników jest to już drugi fight dlatego z tego miejsca zachęcam również do zapoznania się z wywiadem, którego niedawno udzielił nam Mateusz Strep – znajdziesz go tutaj. Rozgrzewkowa rozmowa z Adamem Jedynakiem dostępna natomiast w osobnym artykule.


Obejrzyj transmisję na żywo

Inwestor, który do godziny 22:00 osiągnie wyższą stopę zwrotu wygrywa. Transmisja z warszawskiej siedziby TJS zaplanowana jest natomiast do godziny 13:00. Przed meczem trader zobowiązany jest pokazać rachunek, tak by można było spisać jego numer. Przed wręczeniem nagrody (pieniężnej w wysokości 1000 PLN) komisja również może poprosić o wgląd do rachunku by sprawdzić wynik z przesłanym statementem.

Jeśli chcesz zgłosić się do pojedynku zapraszamy do grupy dla zawodników na Facebooku.
Pytania i zgłoszenia do walk można wysyłać również na fight@tradingjam.pl


Jednocześnie informujemy, iż w drodze wyjątku wczoraj odbył się #71 Trading Jam Session podczas którego swój wykład na temat “Trading oczami kobiet – czym się różnimy…?” poprowadziła Sylwia Dobosz. Z tego miejsca zachęcamy również do zapoznania się z wywiadem, którego udzieliła nam niedawno Sylwia – znajdziesz go tutaj.

Obejrzyj nagranie


Sporą część społeczności Trading Jam Session będziesz mógł spotkać w trakcie marcowej konferencji FxCuffs – już teraz zarezerwuj bezpłatną wejściówkę!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł“Strategia inwestycyjna powinna być tak prosta jak to tylko możliwe…” – wywiad z Adamem Jedynakiem przed 27 TJS Fight
Następny artykułPolenergia [PEP], ZUE [ZUE] – Gorące spółki dnia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here