Naga MarketsO godzinie 08:30 rozpoczyna się tranmisja na żywo z 25. już odsłony pojedynków społeczności Trading Jam Session, znanych szerzej jako TJS Fight. Tym razem na przeciwko siebie w traderskim pojedynku staną dwaj traderzy indywidualni: Przemysław Dobrowolski vs Łukasz Trzeciak.


Oczywiście trzymamy kciuki za oboje zawodników a w ramach “rozgrzewki” przed pojedynkiem udało nam się porozmawiać z zawodnikami o ich doświadczeniach i planach tradingowych. Zapis wywiadu z Przemysławem Dobrowolskim dostępny tutaj. Rozmowa z Łukaszem Trzeciakiem natomiast w osobnym artykule.

Obejrzyj transmisję na żywo

Inwestor, który do godziny 22:00 osiągnie wyższą stopę zwrotu wygrywa. Transmisja z warszawskiej siedziby TJS zaplanowana jest natomiast do godziny 13:00. Przed meczem trader zobowiązany jest pokazać rachunek, tak by można było spisać jego numer. Przed wręczeniem nagrody (pieniężnej w wysokości 1000 PLN) komisja również może poprosić o wgląd do rachunku by sprawdzić wynik z przesłanym statementem.

Jeśli chcesz zgłosić się do pojedynku zapraszamy do grupy dla zawodników na Facebooku.
Pytania i zgłoszenia do walk można wysyłać również na fight@tradingjam.pl


O godzinie 13:00 rozpocznie się #69 Trading Jam Session, podczas którego gościem specjalnym będzie Michał Stajniak, analityk XTB. Temat jego wystąpienia: “Jak nie bać się strachu”

Obejrzyj transmisję na żywo


Sporą część społeczności Trading Jam Session będziesz mógł spotkać w trakcie marcowej konferencji FxCuffs – już teraz zarezerwuj bezpłatną wejściówkę!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułLondon Study Excursion – weź swoją karierę we własne ręce
Następny artykułAnaliza dla początkujących: Ropa – przełamanie wsparcia na 53.10
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here