Naga MarketsO godzinie 08:00 rozpoczyna się tranmisja na żywo z 21. już odsłony pojedynków społeczności Trading Jam Session, znanych szerzej jako TJS Fight. Tym razem na przeciwko siebie w traderskim pojedynku staną:  Łukasz Zembik reprezentujący Brokera TMS oraz Tomasz Piwoński Zarządzający funduszem Solution One FIZ będący jednocześnie reprezentantem TJSu.


Po raz pierwszy w historii uczestnicy handlować będą na rachunkach o wartości 100 000 PLN każdy. Obaj zawodnicy będą mieli podpięty pulsometr wiec będziemy mogli na żywo obserwować emocje traderów w trakcie transmisji a ich konta podpięte zostaną do myfxbooka tak, aby każdy mógł na bieżąco obserwować ich wyniki. Ze względu na wagę tego pojedynku, jego transmisja będzie trwać dłużej niż dotychczas.

Te artykuły również Cię zainteresują
Portal Comparic.pl w ramach “rozgrzewki” przed pojedynkiem rozmawiał z uczestnikami pierwszego tak dużego TJS Fight. Zapis wywiadu z T. Piwońskim dostępny tutaj. Rozmowa z Ł. Zembikiem natomiast w osobnym artykule.

Inwestor, który do godziny 22:00 osiągnie wyższą stopę zwrotu wygrywa. Przed meczem trader zobowiązany jest pokazać rachunek, tak by można było spisać jego numer. Przed wręczeniem nagrody (pieniężnej w wysokości 1000PLN) komisja również może poprosić o wgląd do rachunku by sprawdzić wynik z przesłanym statementem.

Sporą część społeczności Trading Jam Session będziesz mógł spotkać w trakcie marcowej konferencji FxCuffs – już teraz zarezerwuj bezpłatną wejściówkę!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRozgrzewka przed TJS Fight #21. Rozmowa z Tomaszem Piwońskim
Następny artykułPoranny przegląd rynkowy – festiwal PMI w cieniu NFP
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here