windsor

O godzinie 08:00 rozpoczyna się tranmisja na żywo z 2 odsłony ekperymentalnych pojedynków społeczności Trading Jam Session, znanych szerzej jako TJS Fight. Tym razem, w przeciwieństwie do dotychczasowych pojedynków już po raz drugi traderzy rywalizować będę na kontach demo. Związane jest to z faktem, iż założeniem tego pojedynku nie będzie osiągnięcie jak najwyższej stopy zwrotu a sprawdzenie czy powszechnie znane stwierdzenie “szczęście początkującego” faktycznie jest prawdziwe.


Trzy tygodnie temu podczas pierwszego eksperymentalnego fightu zawodnicy (Rafał Niewiński vs Johny Fx) mieli (wydawać by się mogło) bardzo proste zadanie – stracić jak najwięcej handlując na majorsach oraz nie przelewarowując rachunku. Kto na koniec eksperymentu będzie mógł się pochwalić większą procentową stratą na rachunku – wygrywa. Jak się jednak okazało, stracić na rynku nie jest wcale tak łatwo. Szczegółowe podsumowanie wraz z nagraniem tego pojedynku dostępne jest w osobnym artykule przygotowanym przez Adama Raka.

Tak jak wspomniałem we wstępnie, tym razem do rywalizacji staną “nowicjusze” czyli osoby, które jeszcze nigdy w życiu nie inwestowały. Ten eksperyment ma na celu sprawdzenie czy tzw. “szczęście początkującego” faktycznie istnieje i czy mając chłodną głowę i dystans do rynku da się na nim zarabiać bez posiadania jakiejkolwiek wiedzy.

Obejrzyj transmisję na żywo

Inwestor, który do godziny 22:00 osiągnie wyższą stopę zwrotu wygrywa. Transmisja z warszawskiej siedziby TJS zaplanowana jest natomiast do godziny 12:00.

Jeśli chcesz zgłosić się do pojedynku zapraszamy do grupy dla zawodników na Facebooku.
Pytania i zgłoszenia do walk można wysyłać również na fight@tradingjam.pl


O godzinie 13:00 rozpocznie się #73 Trading Jam Session, podczas którego zobaczymy aż dwa wykłady.

Jako pierwszy swoją prelekcję poprowadzi główny analityk walutowy Domu Maklerskiego BOŚ S.A., Marek Rogalski. przedstawi on temat wyborów we Francji jako istotne wydarzenie dla rynków finansowych.

Na godzinę 14:30 zaplanowane jest natomiast wystąpienie Grzegorza Moskwy i Wikinga. Grzegorz Moskwa przedstawi Ichimoku w aspekcie kompletnego systemu inwestycyjnego. Dopełnieniem aspektów psychologicznych zajmie się znany i lubiany Wiking.STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ