Naga MarketsTransition Technologies może do końca roku przedstawić plany IPO spółki z grupyTransition Technologies zakłada, że na koniec roku przedstawi szczegóły planu wprowadzenia jednej ze swoich spółek do wejścia na giełdę, poinformował ISBtech prezes prof. Konrad Świrski.

Transition Technologies skupia się na rozwoju na rynkach międzynarodowych zarówno w Europie, jak i w USA czy Azji

“Możliwe jest, że w przyszłym roku będziemy się starać o wejście jednej z naszych spółek na rynek giełdowy. Jest to złożony proces, do którego chcemy się przygotować w jak najlepszy sposób. Obecnie negocjujemy odpowiednie umowy oraz terminy. Mam nadzieję, że dzięki wytężonej pracy i determinacji już wkrótce będziemy mogli mówić o szczegółach, ale nie wcześniej niż na koniec 2020 roku” – powiedział ISBtech Świrski.

Te artykuły również Cię zainteresują

Grupa wciąż rośnie w tempie ponad 25% rocznie. Sprzedaż grupy po III kw. 2020 przekroczyła 310 mln zł.

“Nasi klienci wciąż inwestują, a w przemyśle daje się zaobserwować wyraźnie rosnący trend digitalizacji ograniczający czynnik pracy ludzkiej, tak wrażliwej na koronawirusa. Korzystając z możliwości, skupiamy się jeszcze bardziej na rozwoju na rynkach międzynarodowych zarówno w Europie, jak i w USA czy Azji oraz pracujemy nad akwizycjami” – dodał prezes.

“Coraz więcej sygnałów wskazuje na koniec pandemii w pierwszych kwartałach 2021 r. i szybki powrót koniunktury światowej. Planujemy wobec tego być może wejście spółki z naszej grupy na rynek giełdowy i jeszcze szybszy wzrost w 2021 r.” – podsumował Świrski.

Grupa Kapitałowa Transition Technologies to dostawca rozwiązań informatycznych dla energetyki, przemysłu i medycyny.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here