Naga MarketsZdaniem analityków Credit Suisse w tym tygodniu jedną z najlepszych okazji handlowych powinniśmy dostrzec na parze krzyżowej z euro oraz jenem (EUR/JPY). Spadkom pomóc mają między innymi zaplanowane na ten tydzień publikacje danych makroekonomicznych na Starym Kontynencie. W grę wchodzi między innymi szczyt G20, który najprawdopodobniej nie wpłynie na koordynacje polityki walutowej w unii monetarnej.

Od strony technicznej para walutowa spadała w poniedziałe do okolic 124.52 – poziom ostarni raz obserwowaliśmy w maju 2013 roku. Był jednocześnie bazą do rozpoczęcia średnioterminowego trendu wzrostowego, który wwindował cenę pod 150.00 w zeszłym roku:

EUR/JPY najniżej od prawie 3 lat
EUR/JPY najniżej od prawie 3 lat

Credit Suisse rekomenduje pozycję sell limit na wysokości 126.40 – proponowany SL to 127.45 natomiast TP na wysokości 122.05. Skorzystaj z nowych niższych spreadów HFT Brokers, aby zawrzeć pozycję!

Zdaniem Credit Suisse para może spaść jeszcze niżej - bank czeka na re-test ostatnich minimów od spodu
Zdaniem Credit Suisse para może spaść jeszcze niżej – bank czeka na re-test ostatnich minimów od spodu

Wejdź do darmowej strefy Learn Comparic.pl i śledź miesięczne/kwartalne/roczne podsumowania pozycji dużych graczy!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Nie bardzo rozumiem dobry bank a jaja robią
    Dając sell nie zdazycie zamknąc tej pozycji i trzeba natychmiast dac long buy -nie ma tu takich spadków a jedynie wzrosty.
    z pow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here