Naga MarketsGrupa Kapitałowa Trans Polonia jest specjalistycznym operatorem transportowo-logistycznym, świadczącym usługi w zakresie transportu i logistyki: płynnych produktów chemicznych; płynnych mas bitumicznych; płynnych produktów spożywczych oraz produktów w temperaturze kontrolowanej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres w skali tygodniowej przedstawia dość podręcznikowo wyglądającą zmianę trendu. W lutym doszło do wybicia linii trendu spadkowego oraz poziomu ostatniego wierzchołka tego trendu. Wybicie dokonało się w bardzo dynamicznym stylu przy podwyższonych obrotach. W ostatnich miesiącach trwa ruch spadkowy, który nie ma jednak takiej dynamiki ani poparcia w obrotach. Prawdopodobnie jest więc to tylko korekta.

Notowania w przedziale dziennym pokazują słabnące spadki przy malejących obrotach. Wyższy wolumen pojawił się pod koniec maja, kiedy doszło do próby odbicia od wsparcia wynikającego z wcześniejszych szczytów. Obecnie cena znajduje się przy czytelnym wsparciu oraz już dość blisko dolnej krawędzi kanału wzrostowego. Wydaje się więc, że niebawem, gdzieś w rejonie 5,50 – 6 zł, popyt powinien powalczyć o zakończenie korekty i powrót do trendu wzrostowego.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here