Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Trakcja SA jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce.

Te artykuły również Cię zainteresują
trakcja

Środowa sesja okazała się niezwykle udana dla posiadaczy akcji spółki Trakcja, która zyskała niemal 5% przy bardzo mocnych obrotach. Od poprzedniego impulsu wzrostowego, który wybił linię bessy minęły prawie dwa miesiące. Wczorajszy ruch poważnie narusza opór w rejonie 12,40 zł. Biorąc pod uwagę wcześniejsze wzrosty, ich dynamikę budowaną przy wyższym wolumenie, można w praktyce mówić o prawdopodobnym wybiciu. Wydaje się, że cena powinna teraz kierować się w stronę tegorocznego maksimum przy 13,71 zł. Ostatnio o spółce pisałem 22 sierpnia

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Torpol specjalizuje się w budowie oraz modernizacji stacji, linii i szlaków kolejowych oraz linii tramwajowych.

torpol

Spółka zyskała wczoraj niemal 4,4% i była to już druga tak udana sesja z rzędu. Dynamiczne odbicie od lokalnego wsparcia okolic 10,35 zł sprawia, że ostatnia korekta przechodzi już do historii. Trend wzrostowy zapoczątkowany w pierwszych dniach lipca powinien być kontynuowany, a najbliższym celem jest oczywiście powrót na poprzednie maksimum przy 12 zł. Dopiero ewentualne wybicie tego poziomu powinno skutkować otwarciem przestrzeni do dalszych wzrostów nawet na historyczny szczyt notowań przy 13,22 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBP/JPY – silne wzrosty, opcja CALL
Następny artykułPoranny przegląd rynków – słabsze dane z Japonii
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here