Naga Markets
Trakcja SA jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce.

trakcja w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Na wykresie tygodniowym, na pierwszy rzut oka wydaje się, że cena porusza się bokiem. Jest to nieco mylący obraz, gdyż generalnie kurs powoli pnie się do góry. Świadczy o tym choćby układ coraz wyżej położonych dołków. W pierwszej połowie roku kupujący przełamali opór w rejonie 12 zł jaki wyznaczały trzy poprzednie szczyty. Popyt nie był jednak w stanie kontynuować wzrostów i potrzebna była większa korekta. Obecnie wydaje się, że spółka powraca do wzrostów. Najbliższym celem jest oczywiście powrót na ostatnie maksimum czyli 13,70 zł. W dłuższym terminie, jeżeli udałoby się go pokonać, kurs może zmierzać w stronę 15 zł.

trakcja d1

Patrząc z bliskiej perspektywy, cena po mocnych wzrostach oscyluje blisko poprzedniego wierzchołka. Moim zdaniem może tutaj dojść do korekty. Cofnięcie w rejon 11,00 -11,40 zł byłoby dość naturalną reakcją po wcześniejszym dynamicznym impulsie popytowym. Byłby to także swego rodzaju re-test przełamanej linii korekty. Po korekcie spółka może powrócić do wzrostów z najbliższym celem przy 13,70 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: NZDUSD – czas na sprzedaż?
Następny artykułPoranny przegląd rynkowy – dolar mocniejszy o poranku
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here