Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Trakcja SA jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce.

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 3,6% przy nieco wyższych obrotach niż w ostatnich dniach. W ten sposób popyt próbuje zainicjować odbicie od wsparcia jakie utworzyło się z początkiem roku. Cena znajduje się także przy 10 miesięcznej linii trendu, co od strony technicznej daje pewne szanse na mocniejsze odbicie. Korekta trwa tu od ponad 2 miesięcy i pochłonęła blisko 17%. Sygnałem powrotu do trendu byłoby wybicie ostatniego wierzchołka czyli 17,21 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

11 bit studios to studio z Warszawy tworzące gry wieloplatformowe dostępne na całym świecie.

Spółkę trudno zaliczyć do „gorących” w ostatnim czasie, jednak warto zwrócić uwagę na jej techniczne położenie. Dość gwałtowna korekta trwa już 13 sesji, w tym czasie cena spadła o blisko 20%. Wczoraj byliśmy świadkami najmocniejszej sesji w tym okresie. Kurs wzrósł o 3,7%, sugerując odbicie od linii trendu i lokalnego wsparcia. Warto zwrócić uwagę na trzy ostatnie sesje, charakteryzujące się dłuższymi dolnymi cieniami oraz podwyższonym wolumenem. Wydaje się, że jest to potencjalna szansa na kolejny impuls wzrostowy.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here