Naga MarketsTrailer "Punk Wars" wyznaczy dołek na akcjach Jujubee? Tak było ze zwiastunem gry "Dark Moon"Strategy Forge wraz z wydawcą Jujubee zaprezentowali pierwszy zwiastun do nadchodzącej gry “Punk Wars” – single-playerowej strategii czerpiącej z tradycji turowych gier 4X, kładącą duży nacisk na systemy walki, rozgrywającą się w świecie, w którym steam, steel, atom and diesel-punkowe korporacje ścierają się, walcząc o dominującą pozycję dla swojej technologii i ideologii.

Gracze po raz pierwszy będą mogli zagrać w demo Punk Wars w trakcie nadchodzącego Steam Next Festu. Demo będzie dostępne przez ograniczony czas pomiędzy 16 a 22 czerwca.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Punk Wars opowiada historię czterech frakcji zbudowanych na ruinach dawnej cywilizacji, zmiecionej z powierzchni ziemi przez globalny kataklizm, ścierających się w walce o dominację na zgliszczach niegdyś potężnej metropolii. Przejmij rolę lidera mesjanistycznego steampunka, mrocznego dieselpunka, militarystycznego steelpunka lub technokratycznego atompunka” – brzmi opis gry.

Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że tematyka gry z pewnością posiada spory potencjał sprzedażowy. Teraz niezbędne jest budowanie dużej społeczności wokół gry i promowanie jej. Wydaje się, że podobnie wysoki potencjał sprzedażowy, ze względu na samą tematykę, posiada także gra “Dark Moon”. W jednym z czatów inwestorskich, prezes Michał Stępień przyznał, że planowany jest dla obu gier zaawansowany marketing.

“W przypadku Punk Wars mamy już wyłonione zagraniczne agencje marketingowe, które będą odpowiadać za istotne działania promocyjne” – stwierdził prezes Strategy Forge.

Powtórka z “Dark Moon”?

Dzisiejsza sesja na akcjach Jujubee odznacza się podwyższoną zmiennością. To dobrze, że trailer gry wywołuje poruszenie na rynku. Niestety, układ techniczny nie jest korzystny, a po przekroczeniu poziomu 5 zł, cena zaczęła spadać.

Warto jednak przypomnieć, że podobna sytuacja miała miejsce przy prezentacji trailera “Dark Moon” w grudniu 2019 roku. Pierwsza sesja wyglądała podobnie jak dzisiejsza. W maksymalnym punkcie zwyżka sięgała 17% (tak jak dziś), a na zamknięciu mieliśmy jedynie +2%. Mimo tego, kurs akcji rósł przez kolejne 7 sesji. Czy zwiastun “Punk Wars” również przyczyni się do powstania lokalnego dołka? Pokażą kolejne sesje w przyszłym tygodniu.

invest


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: stop loss | analiza dax | lotos kurs | cfd co to jest | polski złoty kurs | kghm notowania | dax futures notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here