Naga MarketsW ostatnim webinarze prowadzonym przez Błażeja Nowakowskiego z EFIX Dom Maklerski S.A. poruszony został temat sygnałów transakcyjnych w ramach usługi doradztwa EFIX Explorer.

Przedstawiamy nagranie z webinaru:

Te artykuły również Cię zainteresują
Każdego dnia zespół analityków EFIX Dom Maklerski S.A., m.in. Tomasz Gessner, czy Olaf Kowalski, dzielą się swoimi pomysłami na trade. Sygnały, które generują posiadają charakter krótkoterminowy, dlatego wybierając ciekawe sytuacje biorą pod uwagę między innymi analizę techniczną, szukając kontynuacji czy odwrócenia trendu. Po wygenerowaniu informacji o wystąpieniu ciekawej sytuacji rynkowej użytkownicy platformy doradztwa otrzymują wiadomość SMS z konkretnymi poziomami otwarcia pozycji oraz poziomami zleceń obronnych.

Gotowe zlecenie oczekujące wysyłane jest na rachunek użytkownika za pomocą jednego kliknięcia. Co szczególnie ważne, zlecenia oczekujące zaczytuje się na rachunku transakcyjnym wraz ze zleceniami obronnymi. Po osiągnięciu oczekiwanej ceny rynkowej, zlecenie uaktywnia się i zawiera transakcję. Jeśli analitycy widzą potencjał w danym ruchu ceny, aktualizują sygnał, o czym informują użytkowników usługi doradztwa i proponują nowe poziomy zleceń TP i SL (zlecenie stop loss przesuwane jest wtedy np. na poziom break even).

  • Warto podkreślić, że proponując konkretne zagranie, analitycy przyjmują relację zysku do ryzyka na poziomie 2:1.
  • Sygnały przygotowywane są dla różnych instrumentów. Mogą pojawić się na parach walutowych, indeksach, czy surowcach.
  • W wyjątkowy sposób masz okazję śledzić i samodzielnie zdecydować, które z typów naszych ekspertów chcesz wykorzystać.
  • Sygnały transakcyjne to nie jedyna opcja dostępna w ramach usługi doradczej EFIX Dom Maklerski S.A.

W kolejnym webinarze zamierzamy przybliżyć innowacyjne w skali światowej podejście do usługi doradztwa inwestycyjnego. Nasi analitycy proponują wykorzystanie dedykowanych dla naszych Klientów strategii mechanicznych. Strategie budowane są na podstawie różnych założeń i mają różne cele. Dzięki temu Klient ma możliwość dopasowania zawartych tu propozycji do własnych potrzeb i oczekiwań. Obsługa i uruchomienie strategii jest bardzo proste i intuicyjne dzięki zastosowaniu programu Exeria, który odpowiada za realizację zaleceń wynikających z algorytmu strategii gotowych do użycia.

Już teraz zarezerwuj sobie czas na webinar „Ile zyskasz dzięki strategiom automatycznym? Zatrudnij swojego robota.”

ZAPISZ SIĘ

Przygotował zespół analityczny EFIX DMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here