Witam czytelników portalu i pasjonatów Opcji Binarnych.

W tym wątku chciałbym się zająć tematyką świętego Graala i jego poszukiwań przez niemal każdego początkującego inwestora.

Dla odmiany nie będą to tylko i wyłącznie psychologiczne dywagacje, a raczej wskazówka którą drogę obrać, bo chociaż dróg prowadzących do zysków jest wiele to nie każda jest warta uwagi a wiele spośród istniejących jest bardzo długa, skomplikowana i zbyt niebezpieczna aby warto było nią podążać.

Po przeczytaniu tego jak również następnych części artykułu, będziesz wiedział co robić, czego się uczyć, na czym skupiać aby odnieść sukces. Poruszam ten wątek po to abyś nie musiał popełniać niezliczonych błędów, tracić długich miesięcy pracy nad czymś co i tak jest skazane na porażkę. Piszę te słowa po to abyś Drogi Czytelniku był świadomy istnienia wielu dróg prowadzących do zysków z inwestycji, ale równocześnie abyś wiedział że istnieje jedna najskuteczniejsza.

Zapamiętaj !
Nie jest moim zadaniem nauczenie Ciebie jak zarabiać. Nie jestem w stanie tego zrobić dopóki Ty sam nie podejmiesz działania. Nikt nie wykona za Ciebie pracy, jeżeli nie zrobisz tego sam. Jeśli czytasz moje artykuły, ale nie robisz nic ponad to, nie oczekuj że cokolwiek zmieni się w Twoim życiu.

Nic nie zastąpi doświadczenia, praktyki popartej solidnymi fundamentami wiedzy. Przy pomocy tych artykułów i poradników jestem w stanie zaoferować wiedzę, a z czasem konkretne wskazówki, ale jeżeli Ty nie wykonasz żadnej akcji to reakcją będzie jedynie to, że będziesz więcej wiedział ale nie więcej zarabiał.
Praktyka czyni mistrza…

Myślę że ten cykl zamknie pewien podstawowy zakres wiedzy jaki chce przekazać. Bazując na fundamentach, które dotychczas opisałem będę mógł wreszcie odnieść się do tych zagadnień oraz konkretnych przykładów ich wykorzystania, które będą przynosiły realne przychody, innymi słowy chce zakończyć podstawy aby przejść do poziomu średnio zaawansowanego.

To ważne aby każdy kto nigdy wcześniej nie miał styczności z inwestowaniem, przeczytał i wziął sobie do serca te słowa. Aby już od początku swojej przygody mógł się skupić na tym co działa i przynosi realny dochód unikając rozczarowań, utraty kilku depozytów oraz rzeczy fundamentalnej…

Psychiki
Psychikę masz tylko jedną, jeżeli zniszczysz ją swoimi nierealnymi oczekiwaniami, jeżeli zapełnisz ją bezwartościowymi śmieciami, jeśli w swoim dążeniu do zysków nie znajdziesz metody na STAŁE zarabianie to w pewnym momencie, jeżeli tylko wcześniej nie zdążysz się poddać, zniszczysz sam siebie. Rezultaty co najgorsze nie są ograniczone do tradingu, ich wpływ bardzo boleśnie odczujesz w codziennym życiu.

Sprawa może wydawać się śmieszna dla osób które dopiero zaczynają zabawę na inwestycyjnej karuzeli, mniej zabawna dla osób które odczuły wkład psychiki na ich realne inwestycje, oraz tragiczna dla osób które doświadczyły tego na własnej skórze.

Psychologia tradingu to temat na tyle rozległy i ważny że zasługuje na osobny cykl artykułów i poradników. Tą kwestią zajmę się dopiero na końcu działu edukacji, gdyż jeżeli patrzysz na wykres i nie wiesz co masz zrobić to żadna psychologia nie jest Tobie potrzebna.

Istnieje wiele dróg do celu, zdecydowaną większością nie warto podążać bo zaprowadzą jedynie do strat a w efekcie frustracji, zrezygnowania i cierpienia. Nie w tym celu decydujemy się na inwestycje, każdy kto wchodzi w ten zwariowany świat robi to wyłącznie po to aby zarabiać na tym pieniądze, duże pieniądze bo to inwestycje a nie praca na etacie. Nie ma potrzeby tego ukrywać, wszyscy jesteśmy tutaj po to aby zarabiać bardzo dobre pieniądze, pomnażać kapitał a za profity, realizować swoje dalsze, większe cele i marzenia. Pomijam pasje i potrzebę realizacji bo na to mogą sobie pozwolić jedynie osoby z dużym zapleczem finansowym, innych po prostu na ten komfort nie stać.

O pierwszej i najpopularniejszej a zarazem najgorszej drodze napiszę w następnej części. Jeśli odnajdziesz się na niej to przynajmniej będziesz świadom dokąd Cię ona zaprowadzi. Pamiętaj że w ostatecznym rozrachunku, to Ty bierzesz pełną odpowiedzialność za swoje pieniądze.

To gdzie jesteś dzisiaj jest rezultatem tego co zrobiłeś lub co najważniejsze czego NIE zrobiłeś wczoraj. Jakże popularne słowa ale ile w nich prawdy i czemu niewielu bierze je sobie do serca ?

[box type=”info”]

Brokerzy Opcji Binarnych – zobacz więcej…

[/box]
[box type=”info”]

Zobacz pozostałe artykuły…

Opcje binarne – jak inwestować? Część 1.

Skuteczne inwestowanie w Opcje Binarne Cześć 1.

Opcje Binarne kontra statystyka – czyli jak grać żeby wygrać Część 1.

Opcje Binarne – Co sprawia że nie zarabiasz ? Część 1.
[/box]

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here