Naga MarketscszhzmmukaatyedJak wynika z opublikowanej dzisiaj informacji prasowej, popularny dostawca technologii dla brokerów opcji binarnych rozpoczął współpracę z Leverate – podmiot również dostarcza rozwiązania technologiczne jednak w zakresie FX i kontraktów na różnice kursowe.


Opcje binarne już nie wystarczą?

W ostatnim czasie coraz częściej słyszy się o tym, że brokerzy opcji binarnych chcą oferować swoim klientom również inne formy handlu – między innymi w oparciu o CFD. Właśnie dlatego Tradologic zdecydował się na współpracę z Leverate.

Branża OB znalazła się pod masowym atakiem mediów oraz regulatorów praktycznie na wszystkich wysoko rozwiniętych rynkach. W tym momencie w Izraelu handel OB i świadczeniu usług w tym zakresie jest już praktycznie całkowicie niemożliwe. Cypryjski CySEC wymusza na brokerach wyższy poziom usług, a francuski AMF zakazał reklamowania usług związanych z OB.

Dzięki nowej współpracy brokerzy będący klientami Tradologic otrzymają dostęp do narzędzi social tradingowych od Leverate – między innymi SIRIXSocial. Kobi Gur, reprezentujący dostawcę usług FX/CFD, w następujący sposób komentował najnowsze porozumienie:

„Operatorzy opcji binarnych szukają sposobów na poszerzenie swojej oferty i przerzucają się na inne instrumenty handlowe. Nasze oprogramowanie pozwala im na to oraz na zwiększenie konkurencji na coraz bardziej nasyconym rynku”.

Wczoraj informowaliśmy, że z rynku najprawdopodobniej zniknie Banc de Binary, jeden z najpopularniejszych brokerów opcji binarnych. Przyszłość branży w tym momencie rysuje się w czarnych barwach i jeżeli brokerzy nie zmodyfikują swojej oferty produktowej, mogą mieć spore problemy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here