Naga MarketsTradingviewPopularny dostawca darmowych wykresów online dla bardzo szerokiego grona aktywów – TradingView – zapowiedział pod koniec zeszłego tygodnia poważne zmiany w ramach swojej platformy. Od teraz każdy użytkownik serwisu może inwestować bezpośrednio z poziomu narzędzia, bez konieczności przełączania się na inną platformę.


FXCM pierwszym brokerem wspierającym

Wszystko za sprawą współpracy rozpoczętej z brokerem FXCM, który umożliwi handel na walutach oraz kontraktach różnic kursowych (CFD) na najpopularniejsze aktywa. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu TradingView, w przyszłości listę mają uzupełnić kolejni brokerzy, co przełoży się również na dostęp do większej ilości instrumentów tradingowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wygląd panelu wykresów w Trading View. Dostęp do szerokiej klasy aktywów i najpopularniejszych narzędzi, opcji oraz wskaźników, znanych doskonale z Meta Trader 4. Od teraz również możliwość zawierania transakcji w czasie rzeczywistym.Wygląd panelu wykresów w Trading View. Dostęp do szerokiej klasy aktywów i najpopularniejszych narzędzi, opcji oraz wskaźników, znanych doskonale z Meta Trader 4. Od teraz również możliwość zawierania transakcji w czasie rzeczywistym.

Narzędzie cały czas znajduje się w fazie testowej i TradingView poszukuje małej grupy beta testerów. Osoby, które jako pierwsze chcą przetestować usługę oraz podzielić się swoją opinią mogą przesłać wiadomość prywatną do aminów serwisu (wymagane posiadanie konta), podając zgłoszenie dostępu do wersji beta. Trzeba oczywiście posiadać rachunek u brokera FXCM – w grę wchodzą konta demonstracyjne i rzeczywiste.

Połączenie usług handlowych FXCM z usługami TradingView było możliwe za sprawą przedsiębiorstwa technologicznego Tradable. Po zakończeniu zamkniętych beta testów rozwiązanie będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych użytkowników.

Koniec wsparcia dla IE9

Kilka dni wcześniej TradingView informował jednocześnie, że zaprzestaje wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer 9. Do tej pory narzędzie było dostępne dzięki alternatywnym rozwiązaniom, te okazały się jednak zbyt problematyczne w utrzymaniu. Wspierane obecnie przeglądarki to najnowsza wersja IE 11, Safari, Microsoft Edge, Firefox oraz Chrome.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here