Naga Markets


Codzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Notowania niemieckiego indeksu DE.30 charakteryzowało się znaczącą luką bessy. Cena domknęła lukę hossy. Warto zwrócić uwagę na silną przecenę, która zmierza do testu wsparcia przy okrągłym poziomie 12650 pkt. Prowzrostowa formacją VSA, przy wsparciu może doprowadzić do przejęcia inicjatywy przez stronę popytową. Przełamanie obszaru wsparcia otworzy drogę do dalszych spadków.

ZŁOTO

Wykres złota wskazuję na zdecydowaną przewagę strony popytowej. Potwierdzeniem siły kupujących jest znaczny oraz zwiększający się wolumen podczas wzrostów. Notowania zmierzają w kierunku psychologicznego oporu 1300 USD. Jedynie silna formacja spadkowa może doprowadzić do powstania korekty.

GBPUSD

Na wykresie GBPUSD można zauważyć test oporu przy okrągłym poziomie 1,2950. Cena ustaliła nowy szczyt podczas znacznie niższego wolumenu. Następnie można było zaobserwować szybki spadek poniżej otwarcie świecy oraz narastającą presje podaży. Aktualnie notowania zmierzają w kierunku wsparcia przy psychologicznym poziomie 1,2850. Przełamanie tego obszaru może otworzyć drogę do dalszych spadków.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here