Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Zgodnie z poprzednią analizą notowania niemieckiego indeksu DE.30 przełamały opór przy poziomie 12150 pkt. Widać coraz większą presję popytową i cena zbliża się do następnego ważnego poziomu 12300 pkt. Obszar ten był kilkakrotnie broniony przez sprzedających i może doprowadzić do powstania korekty. Potwierdzone wolumenem przełamanie otworzy drogę do dalszych wzrostów.

ROPA WTI

Notowania na wykresie amerykańskiej ropy WTI przełamały wsparcie, przy poziomie 48,00 USD. Impuls spadkowy przyspieszył i doprowadził do testu okrągłego poziomu 47,00 USD. Przy tej strefie można było zaobserwować reakcję popytu, która doprowadziła do korekty ostatnich spadków. Opór to wcześniej wspomniany obszar przy poziomie 48,00 USD. Miejsce to pokrywa się z spadkową wstęgą średnich, górnym ograniczeniem kanału spadkowego oraz 50% zniesienia FIBO.

GBPUSD

Notowania na wykresie GBPUSD wybiły się z konsolidacji i doprowadziły do testu kolejnego wsparcia przy poziomie 1,2850. Aktualnie można zaobserwować wyhamowanie przeceny i chwilowe niezdecydowanie. Przełamanie wcześniej wspomnianego poziomu prawdopodobnie doprowadzi do dalszych spadków. Brak presji podażowej może spowodować test oporu przy poziomie 1,2950.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here