Naga Markets


Tomasz Rozmus to, obok kontrowersyjnego Mac Wallena, najbardziej rozpoznawalny polski inwestor przebywający na stałe w egzotycznej Tajlandii. Twórca szkoleń SmartTrader poświęconych “rynkowemu clue” jakim jest analiza wolumenu na antenie Comparic24.tv opowiada o początkach swojej przygody z rynkami finansowymi.

Rozmus: Nie żałuję spotkań z Alexandrem Elderem

“Jeśli chodzi o trading i inwestowanie to jest tak, że w tym biznesie nie możesz powiedzieć, że umiesz już wszystko. Trading to umiejętność, którą trzeba ciągle rozwijać (…) przez moje bardzo złe początki z rynkami finansowymi postanowiłem zaczerpnąć wiedzy od osób, które rzeczywiście mają coś w tym temacie do powiedzenia” – przekonuje na wizji Tomasz Rozmus w rozmowie z Adamem Rakiem.

Oprócz tego w Comparic24.TV – Rozmus (Tokeneo): Giełda kryptowalut wystartuje w przeciągu najbliższych 2 miesięcy

Rzeczywiście, Tomasz czerpał wiedzę od jednych z najlepszych traderów na świecie, a czołową postacią z początków jego styczności z rynkami był Alexander Elder – autor bestsellerowej pozycji “Zawód: Inwestor giełdowy”. Choć – jak podkreśla w rozmowie Tomasz – metody Eldera pozwoliły mu spokojnie zarabiać, to jednak mechaniczne podejście do inwestowania go deprymowało. Dopiero podejście innej czołowej postaci świata tradingu, Davida Weisa ukształtowało trading Tomasza Rozmusa. Inspirowany pracami twórcy analizy wolumenowej, Richarda Wyckoffa i Davida Weisa Rozmus sam skupił się na promowaniu tego podejścia wśród polskich inwestorów.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here