Naga MarketsWitamy Państwa serdecznie. Trading Po Pracy to nowy dział, celem którego jest pokazanie inwestorom jak można skutecznie zarządzać kapitałem pracując na etacie.


Trading Po Pracy jest to strategia opierająca się na Price Action, czyli analizie zachowania ceny. Będziemy szukać silnych trendów, w których charakterystyczne są mocne impulsy oraz płytkie korekty. Miejsce na wejścia w pozycję będą nieprzypadkowe, pokażą, gdzie z dużym prawdopodobieństwem będą szukać momentu do wejścia. Takich miejsc będziemy szukać najpierw za pomocą wykresu kontekstowego, czyli 1D. Wykres tradingowy to wykres H4.


Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółowym opisem Systemu.


USDCAD – D1

USDCAD1
USDCAD – na wykresie dziennym widzimy trend spadkowy. Bez problemu możemy zidentyfikować coraz niższe dołki i szczyty, odróżniamy korekty od impulsów i widzimy, że średnie mają już odpowiedni kształt, który sugeruje nam otwarcie pozycji krótkich. Na wykresie niżej możemy zauważyć, że strefa, którą rozważaliśmy do zajęcia pozycji krótkich nie zadziałała.

USDCAD

Możemy również zauważyć, ważną strefę wsparcia, gdzie prawdopodobnie zobaczymy reakcję niedźwiedzi. Strefa jest dosyć duża i jeśli ktoś będzie próbować zając pozycję to rozsądny poziom stop lossa to połowa tygodniowego wskaźnika ATR. Możemy również cierpliwie czekać na świecową formację lub sygnał sprzedaży w tym miejscu i dopiero po nim zajmować pozycję.


acfx logoAnalizy robione u brokera ACFX, który istnieje na rynku już ponad 7 lat i jest członkiem Atlas Group, jednego z największych konglomeratów w południowo-wschodniej Europie. Broker ma do wyboru ponad 150 instrumentów finansowych, Klienci mogą handlować korzystając z najlepszych spreadów na rynku zaczynających się już od 0 pipsów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here