Naga MarketsDzisiaj powstał nowy dział poświęcony  systemowi inwestycyjnemu, który pozwała zarabiać i czerpać korzyści z inwestowania nie poświęcając na to więcej niż godzinę dziennie. Jego celem jest pokazanie inwestorom jak można skutecznie zarządzać kapitałem pracując na etacie.

Autorem systemu inwestycyjnego jest Sebastian Job, niezależny trader, posiadający ponad 10 lat doświadczenia w spekulacji oraz autor e-booka „Skuteczny daytrading…”. Pomysł o realizacji projektu pojawił się u naszego redakcyjnego kolegi Nazarija Ałeksiuka, który skutecznie prowadzi dział związany z strategią Carry Trade i pokazuje, jak skutecznie wykorzystywać dodatnie punkty swapowe. Życzymy mu równie udanych trade’ów zgodnie z strategią Carry Trade.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE


Na początek przedstawiamy na czym polega strategia.


Jest to oczywiście strategia opierająca się na Price Action, czyli analizie zachowania ceny. Będziemy szukać silnych trendów, w których charakterystyczne są mocne impulsy oraz płytkie korekty. Miejsce na wejścia w pozycję będą nieprzypadkowe, pokażą, gdzie z dużym prawdopodobieństwem będą szukać momentu do wejścia. Takich miejsc będziemy szukać najpierw za pomocą wykresu kontekstowego, czyli 1D. Wykres tradingowy to wykres H4 (polecamy sprawdzić spready u brokera FxPro). Pod uwagę będziemy brać około dziesięciu par walutowych. Kryteria doboru takich par walutowych to:

I) Płynność – małe koszty transakcyjne;
II) Zmienność – pary walutowe, które charakteryzują się duża zmiennością;
III) Kryterium trendu – konkretnie sprecyzowanego;
IV) Kryterium techniki.

Model naszego działania to “snajper” – wejście w pozycję, która charakteryzuje się wysoką jakością.


Miło nam poinformować Państwa, że w ramach naszej współpracy z FOREX-UNIVERSITY, mamy udostępnione kompletne 8-godzine szkolenie z autorem systemu oraz użyteczne narzędzia, które będziemy wykorzystywać w tradingu. Szkolenie jest udostępnione całkowicie za darmo tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu (rynkowa wartość szkolenia jest 615 złotych). Link do strefy eLearn.


 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Super:) To jest co mi jest teraz potrzebne. Na pewno będę stałym czytelnikiem. Własnie zaczynam tzw. trading po pracy, a wiedzę czerpałem z w/w szkolenia, które polecam. Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here