Naga MarketsWitamy Państwa serdecznie. Trading Po Pracy to nowy dział, celem którego jest pokazanie inwestorom jak można skutecznie zarządzać kapitałem pracując na etacie.


Trading Po Pracy jest to strategia opierająca się na Price Action, czyli analizie zachowania ceny. Będziemy szukać silnych trendów, w których charakterystyczne są mocne impulsy oraz płytkie korekty. Miejsce na wejścia w pozycję będą nieprzypadkowe, pokażą, gdzie z dużym prawdopodobieństwem będą szukać momentu do wejścia. Takich miejsc będziemy szukać najpierw za pomocą wykresu kontekstowego, czyli 1D. Wykres tradingowy to wykres H4.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółowym opisem Systemu. Szkolenie jest dostępne za darmo w naszej strefie eLearn.


GBPUSD – 1D

GBPUSD
GBPUSD – na wykresie dziennym widzimy, że cena przetestowała strefę o której pisaliśmy w poprzedniej analizie(link). Warto zwrócić uwagę, na zmienność, która wzrosła oraz świece, która powstała pod czas tak dużej zmienności w wyznaczonej nami wcześniej strefie. Jeśli ktoś ustawił zlecenie oczekujące kilka dni wcześniej możliwe, że został wyrzucony na stop lossie z pozycji. Jednak to nie sprawia, że miejsce stało się mniej atrakcyjne. Przyjrzyjmy się bliżej.
GBPUSD1D
Po powstaniu sygnału sprzedaży możemy go rozegrać według systemy, czyli wejście przy teście połowy świecy z stop losem powyżej strefy. Jest również możliwość wejścia w pozycje po obecnych cenach lub przy wybiciu nowych minimow. Takie rozwiązania powodują, że zajmiemy pozycję z mniej atrakcyjnym stosunkiem zysku do ryzyka. Plusem takich pozycji jest to, że rynek nam nie ucieknie.


acfx logoAnalizy robione u brokera ACFX, który istnieje na rynku już ponad 7 lat i jest członkiem Atlas Group, jednego z największych konglomeratów w południowo-wschodniej Europie. Broker ma do wyboru ponad 150 instrumentów finansowych, Klienci mogą handlować korzystając z najlepszych spreadów na rynku zaczynających się już od 0 pipsów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here