Naga MarketsWitamy Państwa serdecznie. Trading Po Pracy to nowy dział, celem którego jest pokazanie inwestorom jak można skutecznie zarządzać kapitałem pracując na etacie.


Trading Po Pracy jest to strategia opierająca się na Price Action, czyli analizie zachowania ceny. Będziemy szukać silnych trendów, w których charakterystyczne są mocne impulsy oraz płytkie korekty. Miejsce na wejścia w pozycję będą nieprzypadkowe, pokażą, gdzie z dużym prawdopodobieństwem będą szukać momentu do wejścia. Takich miejsc będziemy szukać najpierw za pomocą wykresu kontekstowego, czyli 1D. Wykres tradingowy to wykres H4.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółowym opisem Systemu. Szkolenie jest dostępne za darmo w naszej strefie eLearn.


GBPUSD – 1D

GBPUSD
GBPUSD – na wykresie dziennym prawdopodobnie widzimy ruch korekcyjny po tym jak cena ustaliła nowe dołki w trendzie spadkowym. Proszę zwrócić uwagę na to, że cena dotarła do okolić średnich. Jest to sygnał ostrzegawczy dla byków oraz miejsce w którym niektóre niedźwiedzi będą rozważać pozycje krótkie. Zobaczmy co się dzieje na wykresie H4.

GBPUSD – H4

GBPUSDH4
Na wykresie H4 widzimy, że cena zmierza do nie przypadkowego miejsca. Jest to strefa, która się nadaje do tradingu. Była ona tylko jeden raz przebita, wielokrotnie testowana oraz po ostatnim teście cena ustaliła nowe dołki. Konfluencją do zajęcia pozycji krótkiej w połowie strefy są średnie z wykresu dziennego. Rozsądny poziom zlecenia stop to odległość połowy dziennego ATRu. Take profit powinien co najmniej dwukrotnie przewyższać ryzyko.


acfx logoAnalizy robione u brokera ACFX, który istnieje na rynku już ponad 7 lat i jest członkiem Atlas Group, jednego z największych konglomeratów w południowo-wschodniej Europie. Broker ma do wyboru ponad 150 instrumentów finansowych, Klienci mogą handlować korzystając z najlepszych spreadów na rynku zaczynających się już od 0 pipsów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here