Naga MarketsWitamy Państwa serdecznie. Trading Po Pracy to nowy dział, celem którego jest pokazanie inwestorom jak można skutecznie zarządzać kapitałem pracując na etacie.


Trading Po Pracy jest to strategia opierająca się na Price Action, czyli analizie zachowania ceny. Będziemy szukać silnych trendów, w których charakterystyczne są mocne impulsy oraz płytkie korekty. Miejsce na wejścia w pozycję będą nieprzypadkowe, pokażą, gdzie z dużym prawdopodobieństwem będą szukać momentu do wejścia. Takich miejsc będziemy szukać najpierw za pomocą wykresu kontekstowego, czyli 1D. Wykres tradingowy to wykres H4.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółowym opisem Systemu. Szkolenie jest dostępne za darmo w naszej strefie eLearn.


GBPJPY – 1W

GBPJPY1W
GBPJPY – na wykresie tygodniowym trend wzrostowy, który podtwierdza sekwekcja coraz niższych dołków oraz szczytów. Bez problemu możemy odróżnić impulsy składający się z silnych świec marubozu od korekt oraz widzimy średnie które cena akceptuje i przez większość czasu znajduję się powyżej. Na wykresie wyżej możemy zauważyć, że cena po pierwszym teście obecnego wsparcia nie ustawiła nowych szczytów. Jest to sygnał słabości obecnego poziomu i to zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia korekty ABC. W danej chwili warto śledzić zachowanie ceny na parze walutowej. Jeśli cena dotrze do zaznaczonego wsparcia będzie to ciekawym miejscem do rozważenia pozycji długiej. Zgodnie z założeniami systemu pierwsze wejście mielibyśmy polową pozycji w srodku strefy z stop lossem poniżej strefy, jeśli przekracza ona połowe tygodniowego wskaźnika ATR. Po wystąpieniu sygnalu kupna na wykresie dziennym warto się zastanowić nad zwiększeniem takiej pozycji.


acfx logoAnalizy robione u brokera ACFX, który istnieje na rynku już ponad 7 lat i jest członkiem Atlas Group, jednego z największych konglomeratów w południowo-wschodniej Europie. Broker ma do wyboru ponad 150 instrumentów finansowych, Klienci mogą handlować korzystając z najlepszych spreadów na rynku zaczynających się już od 0 pipsów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here