Naga MarketsWitamy Państwa serdecznie. Trading Po Pracy to nowy dział, celem którego jest pokazanie inwestorom jak można skutecznie zarządzać kapitałem pracując na etacie.


Trading Po Pracy jest to strategia opierająca się na Price Action, czyli analizie zachowania ceny. Będziemy szukać silnych trendów, w których charakterystyczne są mocne impulsy oraz płytkie korekty. Miejsce na wejścia w pozycję będą nieprzypadkowe, pokażą, gdzie z dużym prawdopodobieństwem będą szukać momentu do wejścia. Takich miejsc będziemy szukać najpierw za pomocą wykresu kontekstowego, czyli 1D. Wykres tradingowy to wykres H4.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółowym opisem Systemu. Szkolenie jest dostępne za darmo w naszej strefie eLearn.


EURJPY – 1D

EURJPY
EURJPY – na wykresie dziennym widzimy trend spadkowy. Sygnalizuje o tym struktura świec, położenie średnich ruchomych oraz sekwencja coraz niższych dołków oraz szczytów. Obecnie widzimy jak cena formuje niższy dołek. Jeśli zamknięcie dzisiejszej świecy będzie w obecnych okolicach to możemy znaleźć dobre miejsce do zajęcia pozycji na wykresie tradingowym. Przyjrzyjmy się wykresowi tradingowemu.

EURJPY – H4

EURJPYH4
Na wykresie H4 widzimy zaznaczoną strefę, która była kilkakrotnie testowana i w końcu została pokonana przez niedźwiedzi. Jednak należy jeszcze poczekać na potwierdzenie przez zamkniecie dziennej świecy. Jeśli taki scenariusz sie zrealizuje to będzie dobrą okazją do zajęcia krótkiej pozycji w połowie zaznaczonej strefy. Jeśli pod czas realizacji wyżej wymienionego  scenariusza powstanie sygnał sprzedaży to będzie okazją do zwiększenia pozycji. Stop loss zakladamy na wysokości połowy dziennego ATR. Take profit powinien co najmniej dwukrotnie przewyższać ryzyko.

Odbierz 50 USD na konto od ACFX bez depozytu


acfx logoAnalizy robione u brokera ACFX, który istnieje na rynku już ponad 7 lat i jest członkiem Atlas Group, jednego z największych konglomeratów w południowo-wschodniej Europie. Broker ma do wyboru ponad 150 instrumentów finansowych, Klienci mogą handlować korzystając z najlepszych spreadów na rynku zaczynających się już od 0 pipsów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here