Naga MarketsWitamy Państwa serdecznie. Trading Po Pracy to nowy dział, celem którego jest pokazanie inwestorom jak można skutecznie zarządzać kapitałem pracując na etacie.


Trading Po Pracy jest to strategia opierająca się na Price Action, czyli analizie zachowania ceny. Będziemy szukać silnych trendów, w których charakterystyczne są mocne impulsy oraz płytkie korekty. Miejsce na wejścia w pozycję będą nieprzypadkowe, pokażą, gdzie z dużym prawdopodobieństwem będą szukać momentu do wejścia. Takich miejsc będziemy szukać najpierw za pomocą wykresu kontekstowego, czyli 1D. Wykres tradingowy to wykres H4.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółowym opisem Systemu. Szkolenie jest dostępne za darmo w naszej strefie eLearn.


AUDUSD – D1

AUDUSD
AUDUSD – dziś na parze walutowej zostało aktywowane nasze zlecenie oczekujące. Zgodnie z wczorajszą analizą stop loss był ustawiony na poziomie połowy tygodniowego wskaźnika ATR. Jak widać na wykresie nie mamy już pozycji ponieważ dzisiejsza świecą jest bardzo silną świecą wzrostową. Proszę zwrócić uwagę, że “ktoś” w ciągu całej sesji kupował niższe poziomy cenowe. Nasza silna strefa oporu została nawet nie zauważona. Jeśli dziś świeca zamknie się na obecnych poziomach a jutrzejsza świeca nie utworzy formacji objęcia bessy to zajmowanie jakichkolwiek pozycji przestanie być atrakcyjne na tej parze walutowej (przynajmniej w krótkim terminie). W takiej sytuacji zaczniemy przyglądać się do potencjalnego trendu wzrostowego na wykresie D1, który powoli zaczyna być widoczny.


acfx logoAnalizy robione u brokera ACFX, który istnieje na rynku już ponad 7 lat i jest członkiem Atlas Group, jednego z największych konglomeratów w południowo-wschodniej Europie. Broker ma do wyboru ponad 150 instrumentów finansowych, Klienci mogą handlować korzystając z najlepszych spreadów na rynku zaczynających się już od 0 pipsów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here