Naga MarketsWitamy Państwa serdecznie. Trading Po Pracy to nowy dział, celem którego jest pokazanie inwestorom jak można skutecznie zarządzać kapitałem pracując na etacie.


Trading Po Pracy jest to strategia opierająca się na Price Action, czyli analizie zachowania ceny. Będziemy szukać silnych trendów, w których charakterystyczne są mocne impulsy oraz płytkie korekty. Miejsce na wejścia w pozycję będą nieprzypadkowe, pokażą, gdzie z dużym prawdopodobieństwem będą szukać momentu do wejścia. Takich miejsc będziemy szukać najpierw za pomocą wykresu kontekstowego, czyli 1D. Wykres tradingowy to wykres H4.


Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółowym opisem Systemu. Szkolenie jest dostępne za darmo w naszej strefie eLearn.


AUDNZD – 1D

AUDNZD1D
AUDNZD – na wykresie dziennym widzimy trend spadkowy. Proszę zwrócić uwagę na strefę, która została przebita. Przed przebiciem była ona testowana trzykrotnie od góry, po przybiciu był również test od dołu. Jest to miejsce na które zwracają uwagę instytucje i przy następnym teście można spodziewać się reakcji podaży w tym miejscu. Przyjrzyjmy się wykresowi tradingowemu.

AUDNZD – H4
AUDNZDH4
Na wykresie tradingowym widzimy ruch korekcyjny, który prawdopodobnie jest ruchem typu korekty ABC. Zasięg takiego ruchu się kończy w okolicach wyznaczonej przez nas strefy. Następnym czynnikiem przemawiającym za otwarciem pozycji krótkiej w tym miejscu jest linia trendu spadkowego, która była już dwukrotnie testowana i akceptowana przez rynek. Do konfluencji nałeży również doliczyć srednie z wykresu dziennego. Zgodnie z systemem czekamy na test środka strefy z zleceniem limit oraz czekamy na sygnał sprzedaży, który umożliwi nam podwojenie pierwotnej pozycji. Zlecenie stop ustałamy na podstawie połowy dziennego ATR. Pierwszy poziom Take Profitu to dwu-krotność ryzyka.


acfx logoAnalizy robione u brokera ACFX, który istnieje na rynku już ponad 7 lat i jest członkiem Atlas Group, jednego z największych konglomeratów w południowo-wschodniej Europie. Broker ma do wyboru ponad 150 instrumentów finansowych, Klienci mogą handlować korzystając z najlepszych spreadów na rynku zaczynających się już od 0 pipsów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here