Naga MarketsWitamy Państwa serdecznie. Trading Po Pracy to nowy dział, celem którego jest pokazanie inwestorom jak można skutecznie zarządzać kapitałem pracując na etacie.


Trading Po Pracy jest to strategia opierająca się na Price Action, czyli analizie zachowania ceny. Będziemy szukać silnych trendów, w których charakterystyczne są mocne impulsy oraz płytkie korekty. Miejsce na wejścia w pozycję będą nieprzypadkowe, pokażą, gdzie z dużym prawdopodobieństwem będą szukać momentu do wejścia. Takich miejsc będziemy szukać najpierw za pomocą wykresu kontekstowego, czyli 1D. Wykres tradingowy to wykres H4.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółowym opisem Systemu.


AUDNZD – D1

AUDNZD
AUDNZD – na wykresie dziennym widzimy trend wzrostowy. Bez problemu możemy zidentyfikować coraz wyższe dołki i szczyty, odróżniamy korekty od impulsów i widzimy, że średnie mają już odpowiedni kształt, który sugeruje nam otwarcie pozycji długich. Przyjrzyjmy się bliżej wykresowi tradingowemu, czyli H4.

AUDNZD – H4

AUDNZDH4
Na tym wykresie widzimy, że cena dotarła do strefy wsparcia, która jest dobrym miejscem do zajęcia pozycji długiej w połowie strefy. Konfluencją takiej pozycji będzie koniec korekty ABC. Jeśli ktoś realizuje bardziej agresywny scenariusz zajęcia pozycji długiej w połowie strefy to po pojawieniu się świecowego sygnału kupna pozycję można podwoić. Jeśli mamy zajętą pozycję na innej parze walutowej należy sprawdzić tabele korelacji.


acfx logoAnalizy robione u brokera ACFX, który istnieje na rynku już ponad 7 lat i jest członkiem Atlas Group, jednego z największych konglomeratów w południowo-wschodniej Europie. Broker ma do wyboru ponad 150 instrumentów finansowych, Klienci mogą handlować korzystając z najlepszych spreadów na rynku zaczynających się już od 0 pipsów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here