Naga MarketsJuż 3 kwietnia 2019 r. odbędzie się pierwsza edycja nowego wydarzenia poświęconego w całości tradingowi. Meetup Trading+ to nowa forma integracji środowiska polskich traderów oraz uczestników różnych rynków kapitałowych. Podczas wydarzenia audytorium pozna narzędzia umożliwiające rozpoczęcie przygody z tradingiem oraz zgłębi tajniki analizy fundamentalnej i technicznej.


Trading+ to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce!

W miejskiej przestrzeni coworkingowej Plus Jeden Poznań mieszczącej się przy ul. Za Bramką 1 w Poznaniu odbędzie się pierwszy Meetap Trading+. Wydarzenie to składać się będzie z dwóch bloków pomiędzy którymi przewidziana jest przerwa na networking. W trakcie tego wydarzenia zdobędziesz wiedzę, umiejętności oraz doświadczenia z zakresu:

  • Analizy technicznej,
  • Analizy fundamentalnej,
  • Psychologii inwestowania,
  • Analizy rynków, w tym analizy rynku Kryptowalut,
  • Rozliczania zysków i strat z tradingu

Pierwszą prelekcję podczas wieczoru w Plus Jeden Poznań wygłosi Grzegorz Mackiewicz. Grzegorz jest Ambasadorem Instytutu Kryptografii oraz aktywnie działa na rynku kryptowalut od 2015 roku. Opowie o blockchainie, jego zastosowaniach oraz sposobie na zwiększenie bezpieczeństwa środków inwestowanych na tym rynku.

Jako drugi wystąpi Jakub Wierzcholski. Obecny na rynku kryptowalut od 2011 roku przedsiębiorca. Podczas Trading+ opowie na bazie własnego doświadczenia jak funkcjonują giełdy.

Rynek kryptowalut, to świat, w którym newsy mają dużo większe znaczenie niż gdziekolwiek indziej. Podczas prelekcji, którą na #Trading+ wygłosi Janusz Zieliński dowiecie się jak prowadzić skuteczną analizę fundametnalną tak, aby wasze aktywa były możliwie bepieczne.

Ostatnią prelekcję na #Trading+ wygłosi natomiast jeden z naszych redakcyjnych kolegów, Arkadiusz Jóźwiak ! Opowie on o tym, czy na tak nieprzewidywalnym rynku jakim jest rynek kryptowalut istnieje pole do analizy technicznej. Czy na podstawie samej analizy wykresów da się zarobić?

Konferencja rozpocznie się o godz. 18:00 i potrwa do 20:00. Kwadrans później przewidziane jest natomiast „after-party” w mniej oficjalnej atmosferze w jednym z poznańskich lokali. Podczas wydarzenia będą organizowane konkursy oraz nagradzana będzie aktywność gości. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zapisy oraz więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here