Naga MarketsWarren BuffettSłynny Warren Buffett zwykł mawiać, że giełda jest miejscem transferu pieniędzy od aktywnych do cierpliwych. Oznacza to, że czasem lepsze efekty daje spokojne i cierpliwe inwestowanie w odpowiednio wyszukane aktywa niż otwieranie setek transakcji na chybił trafił.

Bezpłatny webinar z Arkiem Jóźwiakiem już w czwartek o 18:00

Podobną strategię można wykorzystać również podczas analizy wykresów. Czasem im skromniejsza analiza, tym lepsze jej efekty. W ten sposób możemy oszczędzić nie tylko sporo czasu, ale również i pieniędzy.

W związku z powyższym, już w najbliższy czwartek, 4 czerwca br. o godzinie 18:00 odbędzie się specjalny, bezpłatny webinar, w trakcie którego Arkadiusz Jóźwiak postara się wskazać jak nieskomplikowana może być zyskowna strategia inwestycyjna.

Zapisz się już teraz!

Jeśli nie możesz uczestniczyć w webinarze online, a chcesz otrzymać jej nagranie, nic się nie martw! Zadbaliśmy o to. Wystarczy, że się zarejestrujesz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCCC liderem środowych wzrostów! Akcje podrożały w ciągu trzech dni o ponad 27%
Następny artykułBlok po 22 – 3 czerwca 2020: EUR/USD, Ropa WTI
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here