Naga MarketsPoTrading mobilny: analiza kurs GBP/USD, kursu USD/JPY oraz ceny ropy WTI na platformie Capital.comniższa analiza została wykonana przy pomocy autorskiej platformy mobilnej dostarczanej przez regulowanego przez CySEC brokera. O analizowaniu wykresów za pomocą telefonu lub tabletu przeczytasz w osobnym artykule.

  • W analizie przyglądamy się kursowi akcji Netflixa, cenie srebra oraz notowaniom pary GBP/USD
  • Cena srebra podąża za trendem wzrostowym zapoczątkowanym w marcu
  • Kurs funta ponownie pokonał granice 1,3000 dol. prowadzony kanałem zwyżkującym
  • Akcje Netflixa z wysoką rekomendacją od wielu analityków, w tym z Morgan Stanley

Akcje Netflixa z wysokimi cenami docelowymi od analityków

Morgan Stanley zaprezentował niedawno nową rekomendację cenową dla Netflixa na 630 dol., zwiększając ją z poprzednio prognozowanych 600 dol. W optymistycznym byczym scenariuszu, akcje serwisu streamingowego mają podrożeć nawet do 840 dol., natomiast w niedźwiedzim, opaść do 400 dol.

Od początku roku akcje Netflixa zwiększyły swoją cenę już o niemal 65% i wyznaczyły nowe rekordowe szczyty w połowie lipca. Obecnie, kurs akcji Netflixa wyrysował formację potrójnego szczytu, zatem zalecana jest ostrożność w przypadku ruchu w dół, bowiem formacja ta oznaczać może silne spadki z uwagi na wyczerpanie po stronie popytowej.

Niemniej, długoterminowo za notowaniami spółki przemawiają fundamenty w postaci stabilnego wzrostu przychodów w poprzedzających kwartałach oraz pandemiczne otoczenie, które sprzyja zwiększeniu użycia serwisów platformy przez konsumentów. Więcej informacji znajdą państwo w artykule proponowanym poniżej.

Zobacz również: Netflix z rekomendacją nawet 840 dol. od Morgan Stanley. Akcje obecnie po 530 dol.

Srebro powyżej 24 dol. za uncję

Srebro w ujęciu średnioterminowym nadal jest w trendzie wzrostowym, a wakacyjne wybicie do lokalnych szczytów mamy już za sobą. Obecnie notowania kursu powróciły do linii trendu wzrostowego wyprowadzonej z zachowania notowań w okresie od marca do początku lipca, co może być potwierdzeniem kontynuacji wzrostów.

Srebro powinno traktować się podobnie jak złoto, czyli inny popularny kruszec, w związku z tym rynkowe sentymenty związane z oczekiwaniami inflacyjnymi czy rozwojem pandemii mogą napędzać dalszą zwyżkę kursu.

Zobacz również: Cena złota przebija 1900 dol. Pakiet stymulacji w USA w przeciągu 48h?

Kurs funta GBP/USD powyżej 1,3000 dol.

Kurs funta względem dolara ponownie powrócił powyżej 1,3000 dol. prowadzony kanałem zwyżkującym, który ograniczył spadki funta pod koniec tygodnia dając możliwe potwierdzenie realizacji scenariusza wzrostowego w najbliższych dniach notowań.

Granica 1,3000 dol. nie jest jeszcze ostatecznie potwierdzona jako nowe wsparcie, bowiem poprzedni tydzień przyniósł załamanie do nawet 1,29000 dol. i właśnie z tego poziomu funt startował w dzisiejszych poniedziałkowych notowaniach.

Z pewnością warto obserwować informacje w sprawie negocjacji umowy handlowej UK z UE oraz rozwój stosunków między tymi grupami krajów.

Na kursie zaważyć mogą także warunki wdrożenia w USA pakietu stymulacji fiskalnej, który według nowych zapowiedzi Partii Demokratycznej może pojawić się jeszcze w przeciągu nawet najbliższych dni.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here